Kedysi 6 rokov randil s Kanócz a dnes... Z Mariána Mitaša je dvojnásobný otec | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Kedysi 6 rokov randil s Kanócz a dnes... Z Mariána Mitaša je dvojnásobný otec

Marián Mitaš
Marián Mitaš
Zdroj: TASR
24.09.2019 00:01

BRATISLAVA - V minulosti mal herec Marián Mitaš (39) vzťah s kolegyňou Zuzanou Kanócz (39). Nakoniec sa však oženil so ženou mimo svojej brandže. A dnes už spolu vychovávajú dve dcérky.


Marián Mitaš sa narodil 24. septembra 1980 v Považskej Bystrici. Jeho mama študovala kybernetiku, otec zas dopravnú školu. S umením bola spojená len stará mama, ktorá pôsobila v ochotníckom súbore. 

Marián vyštudoval VŠMU, odbor bábkoherectvo. Z herectva ho profesor Martin Huba vyhodil v prvom ročníku. Neskôr začal pôsobiť ako DJ aj herec a uplatnil sa dokonca aj v hollywoodskom filme The Zookeeper's Wife.

Kedysi 6 rokov randil
Zdroj: Tv Markíza/film The Zookeeper's Wife

Mitaša poznajú diváci z niekoľkých slovenských aj českých filmov, najmä však zo seriálov. Mihol sa v Ordinácii v ružovej záhrade, potom hral napríklad v Meste tieňov, Horúcej krvi, Búrlivom víne, Milenkách a aktuálne pôsobí v Oteckoch. 

V niektorých produkciách sa na pľaci stretol aj so Zuzanou Kanócz, ktorá bola 6 rokov jeho partnerkou. Ako sa však kedysi vyjadril, ich vzťah postupne vyprchal akosi dostratena. Príčinou môže byť aj jej odchod do Nitry. Tam si Zuzana neskôr našla životnú lásku v podobe Juraja Loja. 

Mitaš sa zas dal dokopy s kamarátkou Katkou, ktorá pochádza z rovnakého kraja. Spoznali sa už ako 15-roční, pár začali tvoriť oveľa neskôr. Ženil sa v septembri 2013. Dnes majú spolu dve dcérky – Dorotku a Terezku. 

Kedysi 6 rokov randil
Zdroj: TASR


Galéria

Marián Mitaš Marián Mitaš vo filme Marián Mitaš Marián Mitaš a dcérka Marián Mitaš Marián Mitaš v seriáli

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články