Slávna herečka počas všedného dňa: Neuveriteľné! Vyzerá ako tínedžerka | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Slávna herečka počas všedného dňa: Neuveriteľné! Vyzerá ako tínedžerka

Natalie Portman
Natalie Portman
Zdroj: SITA
09.06.2019 00:00

LOS ANGELES - Na červenom koberci očarujúca kráska, mimo neho všedná mamina! To by sa dalo povedať o dnešnej oslávenkyni - herečke Natalie Portman. Tá slávi 38. narodeniny a okrem úspešnej kariéry sa môže pochváliť aj pekným osobným životom.


Natalie Portman sa narodila 9. júna 1981 v Jeruzaleme. Keď mala tri roky, tak sa spolu s rodinou presťahovali do Spojených štátov amerických. Od malička ju to ťahalo k tancu a na divadelné dosky. Účinkovala v reklamách a na konte má i modelingové skúsenosti. 

Za zlomovú možno v jej kariére označiť postavu Mathildy vo filme Leon, kde si zahrala po boku Jeana Rena. 

Takto vyzerala Natalie Portman v roku 1994.
Natalie Portman
Zdroj: Gaumont International

Natalie si zahrala v mnohých ďalších počinoch. Spomenúť možno Hviezdne vojny, V ako Vendetta, Zoolander, Kráľová priazeň, Thor a iné. Šťastie skúsila aj ako režisérka a producentka. 

S jej menom je ale neodmysliteľne spätý aj film Čierna labuť. Portman zaň dokonca získala Oscara. To však nebola jediná jej výhra. Pri práci na tomto počine spoznala francúzského tanečníka a choreografa Benjamina Millepieda, za ktorého sa vydala v roku 2012. Dvojica má spolu syna a dcérku.

Natalie Portman vo filme Čierna labuť.
Natalie Portman
Zdroj: Fox Searchlight Pictures
 

Portman neje mäso od svojich 8 rokov, od 29 je vegánkou. Podieľa sa na rôznych kampaniach a je horlivou aktivistkou. Hovorí plynulo piatimi jazykmi. 

Natalie Portman sa počas všedného dňa mení na obyčajnú maminu. Útla, nenalíčená a v tričku s detským motívom na svoj vek rozhodne nevyzerá.
Natalie Portman
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Natalie Portman Takto vyzerala Natalie Portman Natalie Portman vo filme Natalie Portman sa počas Natalie Portman Natalie Portman

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Gaumont International, Fox Searchlight Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články