Oboch videli s inými: Títo dvaja už manželstvo nezachránia! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Oboch videli s inými: Títo dvaja už manželstvo nezachránia!

David Charvet
David Charvet
Zdroj: Instagram
15.05.2019 00:00

MALIBU - Svoj vzťah už evidentne neobnovia! Manželka známeho herca sa minulý rok rozhodla pre odlúčenie a neskôr ju videli bozkávať sa s iným mužom. Rozvod síce zatiaľ neprebehol, no aj Davida Charveta (47) už nafotili, ako večeria s inou.


David Charvet sa narodil 15. mája 1972. Tým, ktorí sledovali Baywatch, ho vôbec netreba predstavovať – v seriáli sa predstavil ako Matt Brody. Od tých čias sa však v jeho živote veľa zmenilo. V posledných rokoch patrí napríklad k top staviteľom luxusných domov na Malibu. 

Oboch videli s inými:
Zdroj: nbc

Pred ôsmimi rokmi sa oženil s moderátorkou a modelkou Brooke Burke. Tú mu mohol závidieť nejeden muž. Aj po 40-ke stále ohurovala chrumkavým telom a nespútanou energiou, hoci porodila štyri deti. Dve dcéry má z predchádzajúceho vzťahu, s Davidom majú dcéru Rain (11) a syna menom Shaya (10). 

Už viac ako rok však dvojica nezdieľa spoločnú domácnosť. A iniciatíva vyšla práve od hercovej manželky. Tá v rozvodových papieroch uviedla, že oddelenú domácnosť majú od 23. janára 2018. Zato David v tejto kolónke zanechal skratku TBD - tá znamená, že záležitosť ešte nie je presne určená a musí byť prediskutovaná. 

David Charvet a Brooke Burke tvorili atraktívny pár.
Oboch videli s inými:
Zdroj: Instagram

A práve Brooke bola ako prvá videná po boku niekoho iného. Paparazzi ju nafotili pri vášnivých bozkoch s neznámym mužom. Neskôr vznikli fotografie Davida odchádzajúceho z reštaurácie s istou blondínkou, táto dvojica sa však k sebe nesprávala nijako intímne. 

Pri pároch s deťmi nie je ničím výnimočným, že rozvod prebieha dlhšie a pri celebritách s väčším majetkom sa to zvykne ťahať aj pár rokov. Manželia zatiaľ teda oficiálne rozvedení nie sú, ale nevyzerá to, že by bola nádej, že sa k sebe ešte vrátia. 

Oboch videli s inými:
Zdroj: Instagram


Galéria

David Charvet David Charvet ako Matt David Charvet a Brooke David Charvet a Brooke David Charvet a Brooke Syn Shaya sa na David Charvet sa venuje

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články