Oscarový herec zbalil modelku: O 20 rokov mladšia a s výstavnou postavičkou! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Oscarový herec zbalil modelku: O 20 rokov mladšia a s výstavnou postavičkou!

Adrien Brody
Adrien Brody
Zdroj: SITA
14.04.2019 00:00

LOS ANGELES - Ten sa má! Soška Oscara za výkon vo filme Pianista nie je to jediné, čím sa môže Adrien Brody pochváliť. Americký herec totiž má po svojom boku krásnu, o 20 rokov mladšiu ruskú modelku Laru Leito (25). Tá skrýva pod šatami postavičku, ktorú by ozaj bola škoda skrývať.


Adrien Brody sa narodil 14. apríla 1973 a už od útleho detstva sa rád predvádzal. Na detských oslavách bežne vystupoval ako kúzelník so svojou šou The Amazing Adrien. Hodiny herectva navštevoval už keď mal 10 rokov a netrvalo dlho a prišli prvé pracovné ponuky. 

Za najvýraznejšiu jeho rolu možno označiť postavu poľského pianistu Wladysawa Szpilmana, ktorú stvárnil vo filme s názvom Pianista v roku 2002. Jeho výkon bol ocenený prestížnou soškou Oscara. Tú získal, keď mal 29 rokov a je teda najmladším držiteľom tohto ocenenia za hlavnú úlohu. 

Adrien Brody vo filme Pianista.
Adrien Brody
Zdroj: Focus Features

Okolo úspešných mužov sa vždy motali krásne ženy. Inak tomu nie je ani v prípade tohto herca. V minulosti bolo jeho meno spájané s Halle Berry, Keirou Knightley, modelku Elsu Pataky dokonca požiadal o ruku. Už zhruba päť rokov však jeho srdce patrí sexi Ruske Lare Leito. Adrien si svoje súkromie dosť stráži. V médiách sa však šuškalo i o tom, že by mali byť zasnúbení. 

Adrien Brody so svojou láskou.
Adrien Brody
Zdroj: SITA

Lara Leito má výstavnú postavičku.
Lara Leito
Zdroj: Instagram

Lara Leito má dokonalé krivky.
Lara Leito
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, Focus Features

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články