Zo slávnej Nemky je už babka: Vedľa dcéry vyzerá ako jej kamoška! | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Zo slávnej Nemky je už babka: Vedľa dcéry vyzerá ako jej kamoška!

Nena
Nena
Zdroj: profimedia.sk
24.03.2019 00:00

BERLÍN - Keď je reč o nemeckých umelcoch - speváčka Nena patrí k tým najznámejším. Dnes oslavuje 59. narodeniny a popri kariére si stihla tiež založiť rodinu. Dokonca je z nej už dvojnásobná babička. A treba uznať, že mimoriadne šmrncovná babička!


Gabriele Susanne Kerner, známa skôr pod umeleckým menom Nena, sa narodila 24. marca 1960. Jej prezývka vznikla v čase, keď bola ako dieťa s rodičmi na dovolenke v Španielsku. Po skončení základnej školy sa vyučila za zlatníčku. 

Sympatická brunetka sa začala venovať hudbe, keď mala 19 rokov. Pôsobila v kapele The Strips. Neskôr založila skupinu nesúcu jej meno. Od roku 1987 vystupuje Nena ako sólová interpretka. 

Speváčka Nena kedysi.
Nena
Zdroj: youtube.com

Nena svojho času tvorila pár so švajčiarským hercom Benedictom Freitagom. Tomu porodila syna Christophera, avšak chlapček bol postihnutý a v 11 mesiacoch zomrel. V roku 1990 priviedla Nena na svet dvojičky - dcéru Larissu a syna Sakiasa. Vzťah s ich otcom jej však stroskotal.  

S hudobným producentom Philippom Palmom má Nena ďalších dvoch synov - Samuela a Simeona. A hoci na to vôbec nevyzerá, dokonca je z nej už pár rokov aj trojnásobná babička. 

Speváčka Nena so svojou dcérou Larissou, ktorá kráča v jej šľapajach.
Nena
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, youtube.com, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články