°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Osudoví muži Anny Šiškovej: Hudobník, režiséri a... o 15 rokov mladší herec!

Anna Šišková
Anna Šišková
Zdroj: Jan Zemiar
30.06.2019 00:01

BRATISLAVA - V láske má smolu! Dnešná oslávenkyňa Anna Šišková má na konte účinkovanie v mnohých úspešných seriáloch a filmoch. Rôznorodé boli i postavy, ktoré stvárnila na divadelných doskách. Pomerne zaujímavý je ale aj jej milostný život. Veď, pozrite!


Anna Šišková sa narodila 30. júna 1960 v Žiline. Už počas štúdia na gymnáziu ju to ťahalo k herectvu. Po skončení vysokej školy sa stala členkou Divadla Jonáša Záborského v Prešove.

Takto vyzerala Anna Šišková v roku 1993.
Anna Šišková
Zdroj: Divadla Astorka Korzo 90

Blondínka pôsobila vo viacerých divadlách. Na konte má účinkovanie vo viacerých seriáloch (Zborovňa, Letisko, Hoď svišťom, Horúca krv, Kukučka, Tajné životy, Sestričky) a filmoch (Musíme si pomáhať, Kruté radosti, Malé oslavy, Bratislavafilm, Špína).     

Anna Šišková vo filme Musíme si pomáhať.
Anna Šišková
Zdroj: CT

Anna Šišková v seriáli Ohnivé kuře.
Anna Šišková
Zdroj: Tv Prima

Usmievavá herečka to v milostnom živote nemala príliš ružové. Ako mladá sa zamilovala do hudobníka Jara Filipa, ktorý bol v tom čase ženatý. Šišková mu porodila dcéru Dorotu. Tú však vychovával režisér Juraj Nvota. S ním má dcéru Terezu.

Juraj Nvota
Osudoví muži Anny Šiškovej:

Anna Šišková s dcérou Terezou.
Osudoví muži Anny Šiškovej:
Zdroj: Jan Zemiar

Manželstvo Nvotu a Šiškovej však poznačila nevera. Blondínka sa totiž zamilovala do o 15 rokov mladšieho kolegu Juraja Kemku. Keď sa ich románik prevalil, režisér sa s herečkou rozviedol. Zdupkal aj Kemka. 

Juraj Kemka a Anna Šišková sa spolu stretli na divadelných doskách napríklad aj v roku 2015.
Osudoví muži Anny Šiškovej:
Zdroj: TASR

Počas nakrúcania filmu Konečná stanica spoznala Šišková ženatého režiséra Jiřího Chlumského. Ten sa po 25 rokoch manželstva kvôli Šiškovej rozviedol a neskôr si ju vzal za ženu. Zhruba po roku a pol ju však vymenil za mladšiu ženu. 

Anna Šišková a Jiří Chlumský
Jiří Chlumský a Anna
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Anna Šišková Takto vyzerala Anna Šišková Anna Šišková vo filme Anna Šišková v seriáli Juraj Nvota Anna Šišková s dcérou Juraj Kemka a Anna Anna Šišková a Jiří

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, Divadlo Astorka, ČT, TV Prima, TASR, profimedia.sk,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články