Mrcha Podzámska ako nežná blondínka: Neuveríte, kým neuvidíte! | Topky.sk

Streda, 23. január 2019. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Mrcha Podzámska ako nežná blondínka: Neuveríte, kým neuvidíte!

Elena Podzámska
Elena Podzámska
Zdroj: Vlado Anjel
07.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Elena Podzámska (47) je známa z viacerých seriálov, kde väčšinou stvárnila bezohľadné ženy. Ako mladá herečka si však zahrala aj princeznú. A dokonca bola pred kamerami blond!


Elena Podzámska sa narodila 7. januára 1972. Od detstva ju to ťahalo k herectvu. Veď vo filme Sojky v hlave si zahrala len ako jedenásťročná. Stvárnila dievča, ktoré je prvou láskou svojho spolužiaka. 

Mrcha Podzámska ako nežná
Zdroj: RTVS

Neskôr síce začala študovať medicínu, no veľmi rýchlo to zmenila. Po skončení VŠMU hosťovala v SND aj v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Zahrala si v niekoľkých filmoch. Ako 22-ročná napríklad v rozprávke O Jankovi kľúčiarovi, v ktorom dostala rovno úlohu princeznej. S blond parochňou bola takmer na nespoznanie. 

Mrcha Podzámska ako nežná
Zdroj: RTVS

Neskôr v jej kariére nastala prestávka, keď sa vydala za Američana. Počas manželstva sa venovala aj modelingu. Po rozvode sa vrátila na Slovensko. Neskôr sa uchytila ako seriálová herečka a prischli jej väčšinou postavy bezohľadných intrigánok. Hrala napríklad v Paneláku, Odsúdených či v seriáli Chlapi neplačú. 

Mrcha Podzámska ako nežná
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články