°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Snedá exmanželka slávneho speváka: Preboha, na blond navždy zabudni!

Paula Patton
Paula Patton
Zdroj: Universal pictures
05.12.2018 00:01

LOS ANGELES - Príťažlivú herečku Paulu Patton (43) poznajú milovníci série Mission Impossible, ale aj fanúšikovia speváka Robina Thickeho. 23 rokov totiž títo dvaja umelci tvorili pár, až kým sa v roku 2014 nerozišli. Na jar sa kráska ukázala s novým mužom a zároveň zmenila imidž na blond.


Paula Patton sa narodila 5. decembra 1975. Za jej jemne exotickým vzhľadom sú rodičia – jej mama je beloška a otec Afroameričan. Filmový debut si odkrútila v roku 2005 v komédii Hitch po boku Willa Smitha. O šesť rokov neskôr už hviezdila s Tomom Cruisom v Mission Imposible – Ghost Protocol. 

Snedá exmanželka slávneho speváka:
Zdroj: Paramount Pictures

Rok 2005 bol pre herečku prelomovým aj v osobnom živote. Práve vtedy si totiž vzala za manžela speváka Robina Thickeho, s ktorým sa zoznámila už v roku 1991. Manželstvo im však nakoniec nevydržalo. Už v roku 2014 podala Paula žiadosť o rozvod. 

Robin Thicke, Paula Patton
Zdroj: SITA

Tento rok na jar si však kráska pripravila pre fanúšikov dve veľké prekvapenia. V apríli sa ukázala s novým mužom aj imidžom. Kým na fešáka po jej boku sa dá povedať veľké áno, na platinovú blond farbu na extrémne krátkych vlasoch platí skôr nie. 

Niektoré média boli touto zmenou uchvátené, no podľa nášho názoru dnešnej oslávenkyni pristane skôr jej prirodzená tmavá farba. Čo myslíte vy? 

Snedá exmanželka slávneho speváka:
Zdroj: Profimedia

Snedá exmanželka slávneho speváka:
Zdroj: Profimedia


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články