Preboha, toto nemôže byť ona: Aha, ako kedysi vyzerala Máziková! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Preboha, toto nemôže byť ona: Aha, ako kedysi vyzerala Máziková!

Eva Máziková
Eva Máziková
Zdroj: TV JOJ
29.10.2018 00:00

BRATISLAVA - Speváčka Eva Máziková (69) je verejnosti známa najmä ako energická blondína s dlhými či polodlhými vlasmi. Mnohí už videli aj fotografie z jej mladosti, kedy bola fešnou brunetkou s dlhou hrivou. Videli ste ju však už s blonďavou trvalou?! Nebudete veriť vlastným očiam!


Eva Máziková pôvodne začala študovať právo, no zo školy odišla pre sľubne sa rozvíjajúcu hudobnú kariéru. S kapelou Braňa Hronca pôsobila v zahraničí spolu s ďalšou Evou - Kostolányiovou. 

V roku 1971 skončila druhá na Bratislavskej Lýre, ďalší rok už odchádzala víťazne. Jej najznámejšími hitmi sú Iná žena, Popocatepetl twist, Krédo či Hraj s láskou fér. 

Preboha, toto nemôže byť
Zdroj: Opus

Svoju kariéru odštartovala ako živočíšne pôsobiaca bruneta, nevyhla sa však experimentovaniu a módnym vlnám. Vlasy mala raz tmavšie, raz svetlejšia, kratšie či dlhšie. Na experiment z konca 70. rokov by však speváčka zrejme najradšej zabudla. 

Dnes už mnohé ženy vedia, že takmer žiadnej vlastne trvalá nepristala. Napriek tomu ju asi každá vyskúšala a niektoré pri nej zostali dlhšie, iné kratšie. Máziková ju asi nenosila nijako obzvlášť dlho. Keby nebolo zaznamenané vystúpenie z roku 1978, asi by tento jej imidž upadol do zabudnutia. 

Nebyť jej typických čŕt tváre a mimiky, vďaka ktorej je spoznateľná, len ťažko by sa verilo, že tento „pudlík” je naozaj Eva Máziková. 

Preboha, toto nemôže byť
Zdroj: youtube.com

V posledných desaťročiach je Eva známa ako blondínka a žiadne veľké zmeny so svojou hrivou nerobí. Občas má vlasy vlnité a občas rovné, sem-tam ich trochu skráti. A toľko experimentovania asi aj stačí. 

Preboha, toto nemôže byť

Dnes umelkyňa oslavuje 69. narodeniny. Blahoželáme! 


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články