Gregorová opäť so zajačikom mladším o vyše 30 rokov: Aha, ako vyzerala v jeho veku! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Gregorová opäť so zajačikom mladším o vyše 30 rokov: Aha, ako vyzerala v jeho veku!

Hana Gregorová
Hana Gregorová
Zdroj: TV JOJ
20.08.2018 00:00

PRAHA - Hana Gregorová (66) je známa najmä z menších filmových a seriálových úloh. Jej meno však rezonovalo na rodnom Slovensku i v susednom Česku vďaka manželovi Radoslavovi Brzobohatému. Niekoľko rokov po jeho smrti sa zas preslávila románikom s o 32 rokov mladším mužom. A po krátkej prestávke sú opäť spolu.


Hana Gregorová bola vydatá dvakrát. Z manželstva s Jordáncom Gassanom má dcéru Rolu, s českým hercom Radoslavom Brzobohatým, ktorý bol od nej o 20 rokov starší, má zas syna Ondřeja. 

Gregorová opäť so zajačikom

Štyri roky po smrti legendárneho a oboma národmi milovaného herca však všetkých šokovala. Po jej boku sa začal objavovať o vyše 30 rokov mladší Ondřej Koptík. Ten bohužiaľ pôsobil, akoby sa po jej boku chcel len presláviť. Navyše mal problémy s drogami a keď ho Hana odkopla, poriadne si na nej zgustol a odhaľoval ich spoločné súkromie. 

Herečka ho však po nejakom čase vzala na milosť. Koptík absolvoval liečbu a zase si spolu šťastne hrkútajú aj napriek tomu, že kým ona dnes prepisuje svoj vek zo 64 na 65, on má len 34 rokov. 

Hana Gregorová a Ondřej Koptík sú zase spolu.
Gregorová opäť so zajačikom
Zdroj: Facebook OK

Hana Gregorová v roku 1986, keď mala 34 rokov - snímka je zo seriálu Alžbetin dvor.
Gregorová opäť so zajačikom
Zdroj: RTVS


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články