°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Kedysi útle dievča so strojčekom na zuboch, dnes všetci riešia jej TELO!

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Instagram EF
12.08.2019 00:00

PRAHA - Mám boky jako skříň! Spieva v jednej zo svojich skladieb speváčka Ewa Farna, ktorá práve takýmto originálnym spôsobom reagovala na kritiku jej kyprých kriviek. Niekdajšia porotkyňa šou Česko Slovenska SuperStar a umelkyňa známa na Slovensku, v Českej repubike i Poľsku dnes oslavuje 26. narodeniny. Pozrite sa s nami, ako vyzerala, keď začínala svoju kariéru!


Talentovanú Ewu Farnu oobjavil producent Lešek Wronka, keď mala 13 rokov. Aj vďaka skladbe Měls mě vůbec rád získala cenu Objav roka v ankete Český Slavík 2006. V tom čase bola útlym dievčatkom, ktoré nosilo zubný strojček. 

Ewa Farna v roku 2006, keď zrejme netušila, že ju čaká skvelá kariéra.
Ewa Farna
Zdroj: profimedia.sk

Ewa Farna kedysi nosila zubný strojček.
Ewa Farna
Zdroj: profimedia.sk

Kariéra mladučkej speváčky sa postupne rozbehla. Ewa má dnes na konte albumy so skladbami, v ktorých spieva nielen po česky, ale aj po poľsky. Za sebou má množstvo koncertov, pôsobenie v porotcovskom kresle šou Česko Slovenská SuperStar v roku 2013 a najnovšie si to vyskúšala aj ako herečka. 

V médiách sa pravidelne riešia outfity a krivky tejto speváčky. Treba ale uznať, že okrem "bokov jako skříň" má krásnu tváričku a obrovskú charizmu. 

Ewa Farna nepatrí medzi vychrtliny.
Kedysi útle dievča so
Zdroj: Instagram

Ewa v minulosti randila s hudobníkom Marcusom Tranom a spevákom Tomášom Klusom. Od roku 2013 tvorí pár s gitaristom Martinom Chobotom, za ktorého sa v roku 2017 tajne vydala. Dvojica si minulý rok kúpila poriadne luxusnú vilu pri Prahe, za ktorú dali zhruba 780 tisíc eur. 

Ewa Farna a Matej Chobot sa zosobášili v lete minulého roka.
Kedysi útle dievča so
Zdroj: Instagram EF

Ewa Farna s manželom.
Kedysi útle dievča so

No a dnes sú z manželov už aj šťastní rodičia. Začiatkom júna sa im narodil synček, ktorému dali meno Artuś. 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram EF

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články