Pred 20 rokmi mu hrala frajerku: Dnes sú z hercov manželia a majú dve deti! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Pred 20 rokmi mu hrala frajerku: Dnes sú z hercov manželia a majú dve deti!

Mila Kunis
Mila Kunis
Zdroj: Carsey-Werner Distribution
14.08.2019 00:01

LOS ANGELES - Nie je ničím výnimočným, keď sa dajú dokopy dvaja herci. A každý fanúšik seriálu Tie roky sedemdesiate určite fandí Mile Kunis (36) a Ashtonovi Kutcherovi (41), ktorí tam pred 20 rokmi stvárnili zamilovanú dvojicu. A dnes sú z nich manželia.


Mila Kunis sa narodila 14. augusta 1983. Ako sedemročná s rodičmi opustila Ukrajinu a presťahovali sa do USA. Už ako dieťa ju objavili pre zábavný priemysel – hrala v reklamách a seriáloch. Väčšia úloha prišla, keď mala 14 a začala účinkovať v seriáli Tie roky sedemdesiate. 

Pred 20 rokmi mu
Zdroj: Carsey-Werner Distribution

Tam si zahrala po boku Ashtona Kutchera, s ktorým pred kamerami tvorili pár. V súkromí ale Mila randila napríklad s  Macaulayom Culkinom (Sám doma). S Ashtonom sa dali dokopy až v roku 2012 a poriadne prekvapili fanúšikov seriálu, ktorí im odvtedy držia palce. 

V roku 2014 sa dvojica zasnúbila a svadba sa konala v júli 2015. Mila a Ashton majú zatiaľ dve deti – dcéru Wyatt a syna Dimitriho.

Hereckí kolegovia a manželia,
Zdroj: SITA

Mila hrala aj vo filmoch ako Americké psycho 2, Max Payne, Čierna labuť, Macík, Matky rebelky. 


Galéria

Mila Kunis Mila Kunis a Ashton Hereckí kolegovia a manželia Mila Kunis a Ashton Mila Kunis Mila Kunis Mila Kunis Mila Kunis a Ashton

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články