°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Kedysi krásnu Morticiu čas nešetrí: Takto dnes vyzerá hviezda Rodiny Addamsovcov!

Anjelica Huston
Anjelica Huston
Zdroj: SITA
08.07.2019 00:01

LOS ANGELES - Pribratá a zmenená! Čas nikoho nešetrí. Ani hviezdy šoubiznisu. Svoje by o tom vedela hovoriť aj herečka Anjelica Huston, ktorú preslávilo najmä účinkovanie vo filme Rodina Addamsovcov. Brunetka dnes slávi 68. narodeniny a veru, s krásnou Morticiou už nemá veľa spoločného.


Anjelica Huston sa narodila 8. júla 1951. Jej otcom bol herec a režisér John Huston, a tak nečudo, že sa i ona stala herečkou. Práve otec jej poskytol prvú filmovú úlohu. Keď mala 17 rokov, objavila sa v počine s názvom Walk With Love and Dead. 

Za zmienku stojí, že Anjelica bola istý čas modelkou. Šarmom očarila aj slávneho Jacka Nicholsona, s ktorým tvorili pár zhruba 10 rokov. Že nebola len protekčným dieťaťom, dokázala, keď v roku 1985 získala sošku Oscara. Okrem toho má na konte viacero iných cien a nominácií. Uplatnila sa tiež ako režisérka. 

Anjelica Huston ako 36-ročná herečka vo filme The Dead.
Anjelica Huston
Zdroj: Vestron Pictures

Anjelicu si mnohí spájajú najmä s obľúbeným počinom Rodina Addamsovcov. V ňom stvárnila Morticiu a niet pochýb, že by sa v tom čase našlo pár mužov, ktorí by jej ochotne bozkávali ruku tak, ako to robil jej filmový manžel Goméz. 

Záber z filmu Rodina Addamsovcov.
Anjelica Huston
Zdroj: Orion Pictures Corporation

Anjelica Huston ako filmová Morticia.
Anjelica Huston
Zdroj: Orion Pictures Corporation

Čo sa súkromia týka, Anjelica sa v roku 1992 vydala za sochára Roberta Grahama, ktorý v roku 2008 zomrel. Dvojica deti nemala. 

Tmavovláska sa netají tým, že s pribúdajúcimi rokmi podľahla aj čaru rôznych vylepšení a zákrokov. Nečudo, že pri pohľade na jej aktuálne fotky by mnohí neverili, že práve ona stvárnila krásnu Morticiu. 

Anjelica Huston na májovej premiére
Kedysi krásnu Morticiu čas
Zdroj: SITA

Anjelica Huston
Zdroj: SITA


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, Vestron Pictures, Orion Pictures Corporation

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články