Verešová sa nehanbí: Úplne NAHÁ, to sú ale silikóny! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Verešová sa nehanbí: Úplne NAHÁ, to sú ale silikóny!

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Jan Zemiar
28.06.2018 00:00

PRAHA - Andrea Verešová oslavuje 38 rokov, no dvojnásobná mamina má stále postavičku ako lusk. A nehanbí sa ju ukázať. Na sociálnych sieťach sa chváli zábermi v plavkách, no nafotila aj také, na ktorých je úplne nahá. Hoci plastické vylepšenie roky popiera, práve na týchto fotografiách vidno rozdiel.


Andrea Verešová sa narodila 28. júna 1980. Hoci sa dnes pýši právnickým titulom, od mladého veku jej boli predurčené prehliadkové móla. Ona sama síce tvrdí, že v tom čase na kariéru modelky nemala sebavedomie, no sestra Alexandra v nej videla potenciál a prihlásila ju do viacerých súťaží krásy. 

Ako 15-ročná vyhrala Miss Žilina a neskôr Miss stredných škôl aj Miss Teenager. V roku 1996 sa zúčastnila súťaže Elite Model Look a v roku 1999 Miss Slovensko. Tú aj vyhrala a odvtedy patrí medzi vyhľadávané modelky. 

Kariéru nevešia na klinec ani teraz, keď sa už blíži k štyridsiatke. A dokonca aj v posledných rokoch sme mali možnosť vidieť ju na snímkach nahú. Kedysi dávno unikli Andreine súkromné fotky a hoci ona to nepriznáva, rozdiel je badateľný. Za túto prácu chirurga sa veru hanbiť nemusí. A za postavičku už vôbec nie. 

Verešová sa nehanbí: Úplne

Verešová sa nehanbí: Úplne

Verešová sa nehanbí: Úplne

Verešová sa nehanbí: Úplne

Verešová sa nehanbí: Úplne
Zdroj: Instagram

Andrea Verešová v roku 1999
Verešová sa nehanbí: Úplne
Zdroj: TASR


Galéria

Nástroje k článku



ZDROJ: ev
FOTO: Instagram AV, ProCeram, Ján Zemiar, Pressroom, archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články