Parišková toto ani netušila: Je dvojníčkou hollywoodskej krásky | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Parišková toto ani netušila: Je dvojníčkou hollywoodskej krásky

Aneta Parišková
Aneta Parišková
Zdroj: Jan Zemiar
26.05.2018 00:00

BRATISLAVA - Mnohí ľudia majú svojich dvojníkov a zdá sa, že Aneta Parišková nie je výnimkou. Keď si porovnáme jej snímky z niekdajšieho pôsobenia v Markíze, akoby z oka vypadla držiteľke Oscara Anne Baxter. Keď si pozriete film Spovedám sa, v krehkej blondínke určite uvidíte slovenskú moderátorku...


Aneta Parišková na to nevyzerá, ale dnes oslavuje 45 rokov. Mama troch synov má za sebou dve nevydarené manželstvá, ale nikdy sa nenechala zlomiť. Stále žiari a snaží sa udržiavať si pozitívneho ducha. Momentálne je opäť zasnúbená, o ruku ju požiadal IT-čkár Miroslav. 

Parišková toto ani netušila:

Blondínka momentálne pôsobí na obrazovkách televízie Joj. Kedysi začínala v Markíze, kde v 90. rokoch tvorila spravodajskú dvojicu s Braňom Ondrušom. A samozrejme, od tých čias sa trochu aj zmenila. Najvýraznejšou zmenou je asi dĺžka jej vlasov. Pamätáte si ju ešte s kučerami a krátkymi vlasmi? 

Parišková toto ani netušila:
Zdroj: TV MARKÍZA

Zaujímavé je, že v tom čase nikto ani netušil, že máme na televíznych obrazovkách dvojníčku zosnulej hollywoodskej krásky Anne Baxter (1923 - 1985). Tá síce začala svoju kariéru ako brunetka, ale v 50. rokoch minulého storočia už vystupovala ako blondínka. Podoba s Anetou je najvýraznejšia vo filme I Confess (Spovedám sa). „Moja babička zamlada. Som proste po nej,” reagovala so smiechom Parišková, keď sme jej ukázali snímky niekdajšej držiteľky Oscara. 

Anne Baxter a Aneta Parišková
Parišková toto ani netušila:
Zdroj: Warner Bros., Tv Markíza

Anne Baxter vo filme I Confess
Parišková toto ani netušila:
Zdroj: Warner Bros.

Aneta Parišková v Televíznych novinách Markízy
Parišková toto ani netušila:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza, Tv Joj, Warner Bros., Paramount Pictures,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články