Fešák z Baywatchu po 26 rokoch: Syn akoby mu z oka vypadol, s jeho mamou sa rozvádza | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Fešák z Baywatchu po 26 rokoch: Syn akoby mu z oka vypadol, s jeho mamou sa rozvádza

David Charvet
David Charvet
Zdroj: nbc
15.05.2018 00:00

MALIBU - Zmenil profesiu, trochu zošedivel, má dve deti a rozvádza sa... David Charvet sa stal známym vďaka tomu, že v roku 1992 začal účinkovať v mimoriadne populárnom seriáli Baywatch. V súčasnosti je nielen hercom, ale aj staviteľom luxusných domov. Dnes oslavuje 46 rokov.


Tým, ktorí sledovali Baywatch, je jeho tvár dôverne známa. David Charvet sa v seriáli predstavil ako Matt Brody. Od tých čias sa však v jeho živote veľa zmenilo. V posledných rokoch patrí napríklad k top staviteľom luxusných domov na Malibu. 

Fešák z Baywatchu po
Zdroj: nbc

Pred siedmimi rokmi sa oženil s moderátorkou a modelkou Brooke Burke. Tú mu mohol závidieť nejeden muž. Aj po 40-ke stále ohurovala chrumkavým telom a nespútanou energiou, hoci porodila štyri deti. Dve dcéry má z predchádzajúceho vzťahu, s Davidom majú dcéru Rain (11) a syna menom Shaya (10). 

Práve chlapec musí byť Charvetovým splneným snom. Je to totiž jeho verná kópia. Až na tmavé oči, ktoré má Shaya po mame. Ak by sa o pár rokov náhodou natáčal Baywatch nanovo, mohol by zaujať miesto svojho otca a stvárniť novodobého Matta Brodyho. Určite by zlomil nejedno dievčenské srdce. 

Fešák z Baywatchu po
Zdroj: NBC a Instagram

Fešák z Baywatchu po
Zdroj: NBC a Instagram

Bohužiaľ, zdá sa, že jeho rodičom to nevyšlo. V apríli sa prevalilo, že sa rozhodli žiť oddelene. Iniciatíva podľa všetkého vyšla od Brooke. Ako sa totiž vyjadrila, cítila to ako nevyhnutný krok. A bol to taký krásny párik... 

Fešák z Baywatchu po
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Instagram, NBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články