Šťavnatá sexbomba (51) z Baywatchu: V biknách je stále kus! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Šťavnatá sexbomba (51) z Baywatchu: V biknách je stále kus!

Takto vyzerala Donna D'Errico v roku 1996.
Takto vyzerala Donna D'Errico v roku 1996.
Zdroj: profimedia.sk
14.05.2019 22:00

SANTA MONICA - Akoby zastavila čas! Reč je o kráske menom Donna D'Errico (51), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v obľúbenom seriáli Baywatch. Prsnatá blondínka svojim sexi vzhľadom hravo strčí do vrecka aj mnohé mladšie ženy. Fotografia v bikinách je toho dôkazom!


Stále je to šupa! Pamela Anderson nie je jedinou sexbombou, ktorú preslávili červené plavky. Pozornosť si rozhodne zaslúži aj Donna D'Errico. Táto blondínka totiž s pribúdajúcimi rokmi nestratila nič zo svojho sexepílu. Viacerí si dokonca myslia, že je ešte oveľa viac sexi, než v čase, keď účinkovala v Baywatchi. 

Donna sa pýši sladkou tváričkou a hriešnymi krivkami. K pevný prsiam si dopomohla u plastického chirurga, ale je tiež zjavné, že štíhle krivky sú odmenou za zdravý životný štýl. 

Blonďavá sexica bola kedysi manželkou hudobníka Nikkiho Sixxa. Dnes je jej láskou milionár DJ Friesse, ktorému nepochybne mnohí muži závidia... Nuž, je čo!

Takto vyzerala Donna D'Errico v roku 1996.
Donna D'Errico
Zdroj: profimedia.sk

Takto vyzerá Donna D'Errico v súčasnosti.
Donna D'Errico
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás je Donna D´Errico sexi?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 964Galéria

Takto vyzerala Donna D'Errico Takto vyzerala Donna D'Errico Takto vyzerá Donna D'Errico Donna D'Errico kedysi. Donna D'Errico mala vždy Donna D'Errico so svojou Donna D'Errico ma dokonalé Donna D'Errico

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články