Nedeľa24. september 2023, meniny má Ľubor, Ľuboš, zajtra Vladislav

UŽ TENTO PIATOK NA JEDNOM STAGE-I: PETER BAŽÍK A BARA MUSIC BAND

PR článok Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Facebook stránka Peter Bažík)

Po prvýkrát sa vám v rámci jedného koncertu v hlavnom meste predstavia autori slovenskej hudby. Peter Bažík, víťaz X faktoru, skvelý hudobník a slovenská hudobníčka Bara Repková.

Večer 9.6. v piatok o 19tej speváčka so svojím bandom - Bara music band predstaví svoje autorské piesne v komornej verzii, inak, ako ich poznáte. Budú znieť vokálovo až acapellovo. Odznejú Maľujem vlastnú tvár, Vrany, Fantazma, aj iné. Umocnené budú Bariným ukulele.  Gitarou, cajonom, na ktoré zahrá Vlado Toth, a všetky piesne podčiarknú vokály Natálie Daňkovej. V podaní Petra Bažíka zaznejú autorské piesne, no i hity, ktoré poznáte. Tentokrát budú znieť v úplne novom šate.

Peter Bažík okrem svojich starších hitov zahrá úplnú novinku - OTOČÍM PLÁNÉTU ZEM. A v Bariných piesňach ho bude počuť v hre na husliach.

HOSŤ A LITERATÚRA 

Barinou ideou koncertov je spájať slovenských i českých hudobníkov na svojich koncertoch. Rozprávať sa s nimi, hrať s nimi. Keďže jej piesne sú viac-menej postavené na textoch, čo môžete počuť aj na jej debutovom EP Maľujem vlastnú tvár rozhodla sa nenútene vtesnať medzi pauzy piesní aj literatúru. Krátke verše svoje i cudzích autorov. Tentokrát odznejú básne z novo-vznikajúcej zbierky Malinové polia - básne trochu vážne, súčasné, trochu sarkastické, metaforické.

UŽ TENTO PIATOK NA
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Facebook stránka Bara Music Band)

Ako hosť príde Mário Frank - pesničkár, ktorý rapuje o svojom pohľade na svet bez zbytočných nadávok. Hudobne prešiel od reggae cez metal, jazz až po hip-hop, kde sa to všetko spája. Textami prináša pozitívny náhľad na svet cez zamyslenia nad realitou.

Bude počuť jeho: Každodennú realitu, Song o zabúdaní, Ako sa máš?

Koncert sa začne 9.6. o 19.00 v Stredisku kultúry na Vajnorskej 21.

Lístky sa dajú kúpiť vopred a z pohodlia domova bez čakania na predpredaj.sk alebo pred koncertom na mieste.

-reklamná správa-

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu