Bičan ako gay z Modrej ustrice, vulgárna Fialová a diskoguľa Máziková! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Bičan ako gay z Modrej ustrice, vulgárna Fialová a diskoguľa Máziková!

Eva Máziková, Andrej Bičan so Šokom a Zuzana Fialová
Eva Máziková, Andrej Bičan so Šokom a Zuzana Fialová
20.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou tretie kolo. Na pódiu sa aj tentoraz stretla partia spevákov, ktorú stvárnila osmička známych tvárí slovenského šoubiznisu. Okrem pôvodnej zostavy však svojím vystúpením zaujala aj poriadne bláznivá zostavička Andrej Bičan (42) a Juraj „Šoko“ Tabáček (36), ktorí svojím stylingom pripomínali tanečníkov z filmového gay baru. Pozornosť prítomných si vyslúžila aj excentrická speváčka Eva Máziková (67), ktorá na pódiu vyzerala ako hotová diskoguľa a pred kamerami sa dokonca vyznamenala i vulgárna Zuzana Fialová (42)!


Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu svojou treťou epizódou. Na pódiu sa tak opäť raz vystriedalo osem známych slovenských osobností, ktoré sa ocitli v koži svetoznámych interpretov. A podobne ako predchádzajúce týždne, aj tentoraz sa bolo na čo pozerať. 


Najväčšia haluz markizáckeho herca, SEXI náklad na pódiu a... Veľký návrat Andreja Bičana!


O hotový gejzír zábavy sa hneď v úvode relácie postarali Andrej Bičan s Jurajom „Šokom“ Tabáčkom, ktorí sa v hosťovskom čísle premenili na anglickú súrodeneckú skupinu Right Said Fred. Nesúťažná dvojica však viac ako spevom zaujala svojím komickým výzorom – uleteným outfitom totiž pripomínali tanečníkov z nezabudnuteľnej Policajnej akadémie. K týmto pánom sa okrem čudáckeho stylingu priblížili aj záverečnou krátkou choreografiou na dobre známu melódiu z legendárnej Modrej ustrice.

Do sedemdesiatych rokov nás preniesla excentrická diva Eva Máziková, ktorá sa včera večer vžila do populárnej speváčky Lizy Minnelli. A to doslova! Okrem vynikajúceho vystúpenia sa k anglickej umelkyni samozrejme priblížila aj svojím kostýmom, ktorým pútala pozornosť na všetky strany. Postaral sa o to jej masívny trblietavý outfit, v ktorom Eva vyzerala ako hotová diskoguľa.

Speváčka Eva Máziková svojím výzorom pripomínala obrovskú diskoguľu.
Bičan ako gay z

Na svoje si tentoraz prišla herečka Zuzana Fialová, ktorá v intenzívnom rozhovore o láske a chlapoch neudržala emócie a pred kamerami si na margo tejto témy dokonca aj vulgárne zanadávala. „Ja mám na to monológ vlastný životný, že čo si to dovoľujete muži, prichádzať a odchádzať do našich životov bez opýtania: Čo si dovoľujete muži? Tak to prestaňte robiť! Prestaň! Do pi*e!“.

Herečka Zuzana Fialová sa v emočnom rozhovore o láske a chlapoch rozohnila natoľko, že jej pred kamerami uletel aj jeden vulgarizmus.
Bičan ako gay z

Celá zostava súťažiacich:

Viktória Valúchová - Rihanna, nabudúce ZZ Top

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Lucia Siposová - Sam Brown, nabudúce Beth Dito

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

René Štúr - Michal Dočolomanský, nabudúce Jamiroquai

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Peter Brajerčík - Pointer Sisters, nabudúce Iggy Pop

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Tomáš Palonder - AC/DC, nabudúce Kaoma

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Tomáš Bezdeda - Robin Thicke, nabudúce Dr. Alban

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Lina Mayer - Sia, nabudúce Ne-Yo

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Eva Máziková - Liza Minelli, nabudúce F. K. Veselý

Bičan ako gay z
Zdroj: TV MARKÍZA

Kto sa vám v 3. kole šou Tvoja tvár znie povedome páčil najviac?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články