Futbal je pre politikov pohromou: Dnes sa zranil ďalší prezidentský kandidát! | Topky.sk

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Futbal je pre politikov pohromou: Dnes sa zranil ďalší prezidentský kandidát!

Zdroj: topky
11.03.2014 19:50

BRATISLAVA - Futbal vie byť aj poriadne bolestivý. Tento raz sa o tom presvedčil ďalší prezidentský kandidát. Po Robertovi Ficovi sa podarilo pri futbale zraniť aj Radoslavovi Procházkovi. Dnes mal absolvovať duel v rádiu práve s premiérom Ficom. Predtým si chcel najprv "vyčistiť hlavu" a zahrať si s priateľmi futbal. No nečakal, že tento zápas sa mu stane osudným.


Radoslav Procházka futbal obľubuje. Aktívne ho hráva a takto si chcel prevetrať hlavu i pred duelom v rádiu s Robertom Ficom. Podrobne opísal ako k zraneniu prišlo.

"Pred poludňajším duelom s premiérom som si bol vyčistiť hlavu na futbale s kamošmi. Po zápase som nemal dosť a ešte som jednému z nich, bývalému ligistovi za Slovan, išiel chytať penalty. A pri jednej robinzonáde som to prehnal a natiahol si chrbát tak, že teraz ledva chodím a premiér má pred budovou rádia našiel čupieť. Minimálne na týždeň tak kopačky musím zavesiť na klinec," povedal Procházka.

Po futbale sa stihol zvečniť mobilom
Futbal je pre politikov
Zdroj: topky

V súvislosti so zranením Procházku napísal na Facebooku Milan Kňažko vtipný status: "Futbal v kampani nehrám, takže som fit a do soboty by som sa nemal zraniť. Ostatným želám skoré uzdravenie. Milan."

Futbal je pre politikov
Zdroj: topky

Robert Fico si zranil prednedávnom achilovku. S ortézou absolvoval niekoľko osláv MDŽ a doteraz mu zdobí ľavú nohu. Zjavne futbal nie je tým pravým športom pre našich vrcholových politikov. Zostáva nám čakať, ktorý z prezidentských kandidátov, ešte absolvuje do soboty nejaký futbalový zápas. My im prajme zatiaľ hlavne skoré uzdravenie a veľa šťastia nielen vo futbalových zápoleniach.


Galéria

Po futbale sa stihol

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: Topky

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články