Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad županov a poslancov v Prešovskom kraji! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad županov a poslancov v Prešovskom kraji!

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

08.11.2013 12:16

PREŠOV - V tohtoročných župných voľbách si budeme môcť vyberať z 9 kandidátov na predsedu VÚC a 458 kandidátov na poslancov do zastupiteľstva Prešovského kraja.


Kandidáti na predsedov VÚC

Meno a priezvisko Vek Povolanie Politická strana
Ján Bajus 42 predseda humanit. org. Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Dorota Bujňáková 25 právnička NOVÝ PARLAMENT
Ján Hudacký 54 poslane NR SR KDH, SDKÚ-DS, MOST-HÍD
Peter Chudík 52 predseda PSK SMER-SD, NÁŠ KRAJ, Strana moderného Slovenska
Vladimír Klein 61 riaditeľ mest. podniku ĽS - Naše Slovensko
Anton Korba 58 manažér nezávislý kandidát
Jozef Mihalčin 54 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Štefan Straka 53 starosta KSS
Ľubomír Vasilišin 49 daňový poradca 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov VÚC

Volebný obvod č. 1 - Bardejov (volí sa 6 poslancov)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Milan Benka Ing. 42 daňový poradca Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jozef Bogdan Ing. 59 SZČO Slovenská národná strana
Miroslav Bujda Ing. 54 štátny zamestnanec SMER - sociálna demokracia
Andrej Buvalič Mgr. 50 starosta NÁŠ KRAJ
Pavol Ceľuch   51 starosta obce Nezávislý kandidát
Ferdinand Exner Ing. 52 projektový manažér Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
František Ferenc ml. Ing. 27 zamestnanec SFZ Nezávislý kandidát
Jozef Guliga Bc. 30 zamestnanec samosprávy SMER - sociálna demokracia
Jozef Halecký MUDr. 63 predseda sociálnej komisie PSK SMER - sociálna demokracia
Boris Hanuščak MUDr. 58 lekár SMER - sociálna demokracia
Štefan Harčarufka MUDr. 39 lekár Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Andrej Havrilla MUDr. 56 lekár SMER - sociálna demokracia
Anna Holtmanová Mgr. 58 kultúrny pracovník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Martin Choma Ing., PhD. 43 pracovník kultúry Nezávislý kandidát
Vladimír Jacenko Mgr. 60 riaditeľ školy NÁŠ KRAJ
Jozef Kmec Ing. 34 starosta obce Nezávislý kandidát
Peter Korba   68 technik Komunistická strana Slovenska
Jozef Kuchta Ing., PhD. 52 krajinný inžinier Nezávislý kandidát
Anton Lamanec Ing. 54 starosta obce Nezávislý kandidát
Helena Leščišinová MUDr. 58 lekár SMER - sociálna demokracia
Miroslav Mačej PaedDr. 55 manažér Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Patrik Mihaľ MUDr. 39 lekár Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Rudolf Michalov Ing. 56 podnikateľ Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Miroslav Mydlo   52 majster Strana občianskej ľavice
Ján Paľa Mgr. 44 starosta Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Anna Petričová Mgr. 71 predseda OO JDS Bardejov Nezávislý kandidát
Tibor Rusiňak   52 živnostník Demokratická strana
Vladimír Savčinský RNDr. 50 stredoškolský učiteľ Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Mária Spišáková PhDr. 39 sociálny pracovník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Martin Šmilňák Mgr. 40 riaditeľ školy Nezávislý kandidát
Dušan Šoltýs   60 živnostník Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko

Volebný obvod č. 2 - Humenné (5)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Martina Adameková BA(Hons) 37 živnostníčka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Michal Babin PhDr. 51 technik v energetike Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jozef Babják Ing. 60 ekonóm, živnostník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jozef Bajkó   29 ekonóm Zelení-Strana národnej prosperity
František Bazar   63 starosta obce Slovenská národná strana
Peter Beták Ing., PhD. 37 obchodný riaditeľ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Milan Čička Bc. 25 recepčný Slovenská národná strana
Dušan Drančak PhDr. 54 vychovávateľ NÁŠ KRAJ
Michal Druga Ing. 33 riaditeľ odboru služieb zamestnanosti ÚPSVaR SMER - sociálna demokracia
Jozef Fedorko   48 starosta SMER - sociálna demokracia
Marián Feigl   64 fudbalový tréner ÚSVIT
Ján Ferko MVDr. 57 veterinárny lekár SMER - sociálna demokracia
Andrea Firkáľová Ing. 28 ekonómka PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Tibor Focko MUDr. 44 lekár SMER - sociálna demokracia
Simona Galliková Bc. 24 vysokoškolská študentka Zelení-Strana národnej prosperity
Rudolf Gregorovič Ing., Mgr. 43 manažér Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Milan Grundza   54 invalidný dôchodca PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Cyril Hirjak   51 starosta obce Nezávislý kandidát
Ľuboslava Hofericová Ing. 48 starostka Nezávislý kandidát
Martin Hoľko Mgr. 29 učiteľ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ivan Hopta PhDr., CSc. 55 pedagóg ÚSVIT
Pavol Charitun Mgr. 42 pedagóg Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Marek Juro Bc. 39 riaditeľ Sloboda a Solidarita
Monika Karaffová Mgr. 43 lekárnička Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Matúš Karas Ing. 26 ekonóm Komunistická strana Slovenska
Miroslav Kerekanič Mgr. 52 pedagóg SMER - sociálna demokracia
Veronika Kocková   57 SZČO PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Peter Kulan Mgr. 24 politológ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ľubomír Kurej   44 podnikateľ Strana Rómskej únie na Slovensku
Michal Kurťák Ing. 56 štátny zamestnanec Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Štefan Ladičkovský Ing. 50 starosta obce Nezávislý kandidát
Iveta Lesáková   50 živnostníčka Zelení-Strana národnej prosperity
Iveta Mičáková Mgr. 46 stredoškolská učiteľka ÚSVIT
Milan Mňahončák Ing. 61 stavebný inžinier NÁŠ KRAJ
Zdenek Novák   60 nezamestnaný PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Marián Paško   53 vedúci drevovýroby ÚSVIT
Monika Petrušková Ing. 39 riaditeľka obchodnej siete ÚSVIT
Andrej Semanco Ing. arch. 58 zástupca primátorky Nezávislý kandidát
Peter Sinaj MUDr. 47 lekár NÁŠ KRAJ
Vladimír Sivý   50 športový tréner Strana moderného Slovenska
Anna Sotaková MUDr. 55 odborná lekárka Komunistická strana Slovenska
Marián Vojtko Ing. 56 mechanizátor Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 3 - Kežmarok (5)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Peter Bendík Mgr. 31 starosta Strana moderného Slovenska
Štefan Bieľak JUDr. 38 právnik SMER - sociálna demokracia
Stanislav Čajka   58 živnostník ÚSVIT
František Depta Bc. 51 podnikateľ Nezávislý kandidát
Radoslav Dovjak Mgr. 34 pedagogický zamestnanec Slovenská národná strana
Peter Duda Mgr. 39 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Štefan Džurný Ing. 47 stavebný inžinier Nezávislý kandidát
Ján Ferenčák PhDr., Mgr. 39 prednosta Okresného úradu SMER - sociálna demokracia
Michal Gáborčík Mgr. 41 SZČO Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jozef Grivalský   47 starosta obce Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jozef Harabin Ing. 56 primátor mesta SMER - sociálna demokracia
Veronika Havírová Ing. 58 SZČO Slovenská národná strana
Pavel Hudáček   52 starosta obce Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Ladislav Hužík MVDr. 59 veterinárny lekár Slovenská národná strana
Peter Ježík   47 vedúci polesia Ľudová strana Naše Slovensko
Vladimír Klein Ing. 61 riaditeľ mestského podniku Ľudová strana Naše Slovensko
Michal Kovalčík Mgr. 27 technik BOZP a PO Slovenská národná strana
Bartolomej Kubik   40 majster odborného výcviku Komunistická strana Slovenska
Jozef Kuna   49 viceprimátor Nezávislý kandidát
Slavomír Majerčák Ing. 43 starosta obce Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jana Majorová Garstková Mgr. 32 riaditeľka Združenia región"Tatry" Nezávislý kandidát
Zlatica Martančíková Ing. 42 SZČO Slovenská národná strana
Michal Neupauer Mgr. 41 štátna služba Nezávislý kandidát
Milan Paluba   68 pracovník SBS Magnificat Slovakia
Katarína Petijová   47 živnostník PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Zoltán Pišta   61 zvárač Nezávislý kandidát
Kamil Pompa   47 rómsky aktivista Strana rómskej koalície - SRK
Jozef Potanko PhDr. 56 starosta obce Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Andrej Rusňák Dpt. 63 technik Magnificat Slovakia
Antónia Semaňáková Mgr. 40 odborný referent Nezávislý kandidát
Pavol Slovík MUDr. 50 lekár SMER - sociálna demokracia
Juraj Švedlár   58 kultúrno-osvetový pracovník Nezávislý kandidát
Bystrík Václav Ing. 56 starosta Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Pavol Vilček PhDr., Ing. 44 diecézny riaditeľ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ján Zelizňak Ing. 61 živnostník NÁŠ KRAJ

Volebný obvod č. 4 - Levoča (3)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Miroslav Brincko Mgr. 52 inšpektor BOZP Slovenská národná strana
Jozef Cvoliga PhDr., Mgr. 37 bankový úradník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Miroslav Čurilla   53 riaditeľ hotela Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Mária Hagovská Mgr. 34 mediátorka Nezávislý kandidát
Šimon Jeseňák   22 politický analytik Občianska konzervatívna strana
Ján Jurečko Ing. 45 riaditeľ ZŠ Konzervatívni demokrati Slovenska
Mária Komarová Mgr. 38 mediátorka Nezávislý kandidát
Vladimír Krajňák Ing. 51 projektant Strana moderného Slovenska
Anna Kravecová   58 učiteľka Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Vladimír Ledecký PhDr. 47 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Zdenko Macáš   32 riaditeľ PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Milan Majerský PaedDr. 42 riaditeľ neziskovej organizácie, pedagóg Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
František Pitoňák JUDr. 44 advokát Slovenská národná strana
Peter Pitoňák Mgr. 43 starosta obce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Miloslav Repaský Mgr. 40 riaditeľ ZŠ SMER - sociálna demokracia
Marek Rusiňák Ing. 35 SZČO Slovenská národná strana
Miroslav Vilkovský Ing. 46 primátor SMER - sociálna demokracia
Ľubomír Vira PhDr. 62 stred. prof. Nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5 - Medzilaborce (1)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Ján Andreanin Bc. 41 vlakvedúci Paliho Kapurková, veselá politická strana
Ján Barna   58 invalidný dôchodca Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Juraj Bogric   68 živnostník Komunistická strana Slovenska
Adrian Kaliňák Ing. 42 konateľ spoločnosti SMER - sociálna demokracia
Miroslav Kuruc   33 vodič autobusu ÚSVIT
Ivan Solej Ing. 56 primátor Nezávislý kandidát
Ľudmila Štecová Mgr. 43 učiteľka Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Iveta Uličná Mgr. 44 vedúca výchovy NÁŠ KRAJ
Ján Varecha   54 murár Strana Rómskej únie na Slovensku
Viktor Zelinka   37 poľnohospodár Zelení-Strana národnej prosperity

Volebný obvod č. 6 - Poprad (8)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Daniel Abaffy Ing. 27 IT pracovník Slovenská ľudová strana
Rudolf Abrahám PaedDr. 65 primátor mesta SMER - sociálna demokracia
Anton Andráš Ing. 60 strojný inžinier Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Milan Antaš PhDr. 57 pedagóg Strana občianskej ľavice
Elena Bačkorová   67 dôchodkyňa Slovenská ľudová strana
Milan Baran Ing. 56 viceprimátor Popradu Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
František Bednár   56 vedúci dispečingu Slovenská ľudová strana
Mário Blahota   36 obecný policajt Ľudová strana Naše Slovensko
Slavomír Božoň Ing. 42 stavebný inžinier Sloboda a Solidarita
Peter Brenišin MUDr. 53 lekár SMER - sociálna demokracia
Veronika Brijová Mgr. 32 market. riaditeľka Slovenská národná strana
Ján Dravecký PaedDr., PhD. 61 riaditeľ diecézneho školského úradu Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jana Dudová Mgr. 39 stredoškolská učiteľka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Peter Dujava Ing. 36 inžinier ekonómie, riaditeľ Podtatranský kuriér Nezávislý kandidát
Alžbeta Havrančíková Mgr. 50 učiteľka SMER - sociálna demokracia
Kamil Horváth   45 podnikateľ Strana rómskej koalície - SRK
Peter Hritz Ing. 47 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Mária Ilenčíková Ing. 52 HR manažér Nezávislý kandidát
Anna Jablonovská   51 invalidná dôchodkyňa Slovenská ľudová strana
Iveta Jabrocká   41 predavačka v NS PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Marek Jackanič Ing. 27 inžinier telekomunikácií ÚSVIT
Peter Jakubčák   41 operátor poľnohospodárskej techniky Komunistická strana Slovenska
Jozef Janiga Ing. 45 riaditeľ Horskej záchrannej služby SMER - sociálna demokracia
Richard Koky Mgr. 37 lektor vzdelávania dospelých Nezávislý kandidát
Slavomír Kopáč Mgr. 42 starosta obce Nezávislý kandidát
Milan Korenko   50 technik Slovenská ľudová strana
Mário Kovalčík   22 študent Nezávislý kandidát
Ľubomír Kroščen   49 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Arne Kroták   41 SZČO - hokejista Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ján Kuchta   62 dôchodca Slovenská ľudová strana
Alena Madzinová Mgr. 56 vedúca školského úradu Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Milan Marečák Ing. 51 podnikateľ Strana moderného Slovenska
Iveta Martonová Ing., Mgr. 46 SZČO PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Jozef Mezovský   58 interný audítor Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Ladislav Moravčík Mgr. 54 štátny zamestnanec Nezávislý kandidát
Vladimír Ondruš Ing. 52 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Anna Ondrušeková PaedDr. 54 riaditeľka Tatranskej galérie Nezávislý kandidát
Peter Roth PhDr., PhD. 54 archeológ Občianska konzervatívna strana
Milan Rovder MVDr. 68 veterinárny lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Michal Rusnák MUDr. 29 lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Michal Sýkora   60 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Rajmund Szánto   69 podnikateľ NÁŠ KRAJ
Martin Ščuka   54 rómsky aktivista Strana rómskej koalície - SRK
Miroslav Ščurka   35 energetik Komunistická strana Slovenska
Jozef Švagerko Ing. 46 ekonóm Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Branislav Švec PaedDr. 31 riaditeľ jazykovej školy Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jozef Teplický Ing. 62 učiteľ - dôchodca Slovenská národná strana
Ladislav Trembáč Ing. 46 podnikateľ Strana moderného Slovenska
Mária Trembáčová   41 konateľka PCS Nezávislý kandidát
Danka Vančišinová Ing. 45 ekonómka, riaditeľka Sociálnej poisťovne SMER - sociálna demokracia
Rastislav Wolf   49 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Igor Wzoš Mgr. 45 riaditeľ Akadémie vzdelávania Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD

Volebný obvod č. 7 - Prešov (12)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Ján Ahlers MUDr., MPH 41 primár očného oddelenia FNsP Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Ján Andrejko Mgr. 45 náčelník MsP Nezávislý kandidát
Anna Angelovičová Mgr. 27 právnik 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Zuzana Angelovičová Ing. 52 ekonóm 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Daniel Antolík Ing. 44 stavebný inžinier Slovenská národná strana
Ladislav Babuščák Mgr. 57 sociálny poradca Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Radovan Bačík PhDr., PhD., MBA 30 vedúci katedry marketingu a medzinárodného obchodu, manažér Nezávislý kandidát
Jiří Ballarin Ing. 48 starosta obce Nezávislý kandidát
František Balog   37 strojný mechanik Strana Rómskej únie na Slovensku
Ján Baloga Ing. 55 elektrotechnický inžinier Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Iveta Baranová Ing. 55 projektová manažérka Nezávislý kandidát
Vladislav Bašista Ing. 46 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Tibor Bažo   32 obrábač kovov Strana Rómskej únie na Slovensku
Radoslav Bednarčik Ing. 28 inžinier železničnej dopravy Slovenská národná strana
Branko Benko Ing., MBA 45 manažér SMER - sociálna demokracia
Ivan Benko PhDr. 66 dôchodca Nezávislý kandidát
Miroslav Benko PaedDr. 39 prednosta Obvodného úradu životného prostredia SMER - sociálna demokracia
Vladimír Borecký   54 živnostník Nezávislý kandidát
Dušan Brhlík Mgr. 55 pedagóg Nezávislý kandidát
Andrej Buday Ing. 61 projektový manažér Sloboda a Solidarita
Peter Bugár   28 obchodný zástupca Komunistická strana Slovenska
Milan Cimerman   55 autolakovač Zelení-Strana národnej prosperity
Lenka Čarná Mgr. 28 zdravotná sestra Ľudová strana Naše Slovensko
Radoslav Čuha MUDr., MBA, MPH 40 riaditeľ Fakultnej nemocnice Prešov SMER - sociálna demokracia
Marian Damankoš PhDr., PhD. 38 riaditeľ školy Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Anton Demeter Ing. 63 stavebný inžinier - dôchodca Slovenská národná strana
Ján Dobrovič Ing., PhD. 52 odborný asistent Nezávislý kandidát
Alica Dragulová PaedDr., PhD. 55 učiteľka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Richard Drutarovský Ing. 42 technik Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Igor Dužda Ing. 45 terénny pracovník 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Miluša Džupinová MUDr. 61 detská lekárka NÁŠ KRAJ
Vladimír Feľbaba Bc. 23 študent Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jozef Frankovský   30 administratívny pracovník Nezávislý kandidát
Anton Gašpár Ing. 59 starosta obce Záhradné Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Stanislav Grega   55 podnikateľ Nezávislý kandidát
Ondrej Gubač Mgr. 39 voľné povolanie Nezávislý kandidát
Marek Guman Mgr. 27 učiteľ ZŠ Nezávislý kandidát
Pavel Hagyari JUDr. 56 primátor Nezávislý kandidát
Peter Hatalčík Mgr. 59 hádzanársky tréner SMER - sociálna demokracia
Štefan Hatok Ing. 33 lesný inžinier Nezávislý kandidát
Michal Hlivjak   62 riaditeľ PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Milan Hlivjak   59 riaditeľ PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Jozef Hreha   53 podnikateľ NÁŠ KRAJ
Juraj Hurný Mgr. 46 geofyzik Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Emil Chlapeček Mgr. 55 riaditeľ PKO SMER - sociálna demokracia
Ján Jacoš   50 novinár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Jozef Jakubík   46 technik PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
František Janus   56 stavebný technik Nezávislý kandidát
Marcel Jenča   56 majster odborného výcviku Slovenská národná strana
Stanislav Kahanec Ing. 58 strojný inžinier Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jozef Kakaščik   54 riaditeľ školy Nezávislý kandidát
Michal Kaliňák PhDr., PhD. 33 hovorca ministra školstva SMER - sociálna demokracia
Ján Katica   23 policajt Nezávislý kandidát
Jozef Kičura PhDr. 46 riaditeľ SAD SMER - sociálna demokracia
Jozef Kipikaša   62 dôchodca Slovenská národná strana
Ladislav Kišeľák Mgr. 57 vedúci folklórneho súboru Šarišan SMER - sociálna demokracia
Pavol Kleban Ing. 34 SZČO Slovenská národná strana
Mária Klebanová MUDr. 63 posudkový lekár Slovenská národná strana
Peter Klein MUDr. 48 lekár Nezávislý kandidát
Anton Klimko Ing. 55 manažér Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Mikuláš Komanický PhDr. 62 futbalový tréner SMER - sociálna demokracia
Ľuboslav Krajňák Mgr. 55 samostatný referent ÚSVIT
Peter Krajňák Mgr. 32 pedagóg Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Marián Krakovský   53 pracovník SBS Komunistická strana Slovenska
Ľuba Kráľová PhDr., PhD. 54 učiteľka Nezávislý kandidát
Jozef Kravjar JUDr. 64 právny poradca Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Radomír Kreheľ   41 riaditeľ televízie TV7 - Prešov Nezávislý kandidát
Igor Kreta RSDr. 62 učiteľ Komunistická strana Slovenska
Štefan Kužma Ing. 55 ekonóm Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Janette Langová Mgr. 40 administratívna pracovníčka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Radko Lapoš Ing. 36 manažér Nezávislý kandidát
Viera Leščáková PaedDr. 39 učiteľka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Cyril Leško Mgr. 61 SZČO Slovenská národná strana
Miroslav Leško   37 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Róbert Ľubocký   26 kuchár 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Miroslav Lukáč MUDr. 61 lekár-chirurg SMER - sociálna demokracia
Anna Lukáčová Ing., PhD. 53 ekonóm 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Peter Makara Ing. 28 starosta obce Suchá Dolina Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Ľudovít Malaga Ing. 54 riaditeľ Nezávislý kandidát
Stanislav Mathia Mgr. 49 audítor ľudských zdrojov Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
František Merkovský   46 technik PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Pavel Mihaľák   37 herec, umelecký šéf divadla Nezávislý kandidát
Matúš Murajda Ing. 56 honorárny konzul Nezávislý kandidát
Róbert Oros Ing. 52 manažér Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Miloslav Pavlík   45 SZČO Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
Lukáš Priščák Bc. 23 študent VŠ Slovenská národná strana
Viliam Sedlák Ing. 66 manager PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Juraj Senderák Ing. 42 starosta Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Miroslav Sopko Mgr. 62 podnikateľ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Paulína Štefaničová Ing. 56 ekonómka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Stanislav Šváby Bc. 51 starosta Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Patrik Tomič PaedDr. 45 menežér Nezávislý kandidát
Andrej Tudor   59 vodič MHD Komunistická strana Slovenska
Andrea Turčanová Ing. 46 sociálny pracovník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana;MOST - HÍD
Jaroslav Uličný   49 SZČO Slovenská národná strana
Peter Uličný   43 podnikateľ 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Viera Vasiliaková Ing. 54 ekonóm Komunistická strana Slovenska
Ľubomír Vasilišin Ing. 49 daňový poradca 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Ľubomír Vaško Ing. 50 poskytovateľ internetových služieb Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Zdenko Velecký MUDr. 71 lekár Nezávislý kandidát
Rudolf Voit   47 podnikateľ Nezávislý kandidát
Mikuláš Žemlička   68 dôchodca NÁŠ KRAJ

Volebný obvod č. 8 - Sabinov (4)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Ľuboš Bernát   39 IT technik Slovenská národná strana
Jozef Biroš Ing. 56 zamestnanec VS Slovenská národná strana
Maroš Bujňák   38 včelár Slovenská národná strana
Dorota Bujňáková JUDr. 25 právnik NOVÝ PARLAMENT
Miroslav Čekan Ing. 46 riaditeľ SMER - sociálna demokracia
Ján Fekiač Ing. 56 strojný inžinier Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Roman Gergelčík   35 SZČO Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Florián Giňa   43 stolár Nezávislý kandidát
Pavol Hrabčák   21 študent 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Gabriel Huraj Ing. 41 SZČO Národ a Spravodlivosť - naša strana
Vladimír Jánošík Ing. 47 prednosta SMER - sociálna demokracia
Katarína Koribská   57 dispečer zdravotnej služby Komunistická strana Slovenska
Alena Krehlíková   41 operátorka obuvníckej výroby Ľudová strana Naše Slovensko
Peter Molčan Ing. 60 primátor SMER - sociálna demokracia
Michal Sekerák   49 starosta NÁŠ KRAJ
Jozef Stedina Ing. 39 starosta obce Torysa Nezávislý kandidát
Jaroslav Šoltys Ing. 38 riaditeľ SMER - sociálna demokracia
Branislav Valkár Mgr. 28 administratívny pracovník Komunistická strana Slovenska
Eduard Vokál Ing. 53 primátor Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Peter Vrábeľ   46 konateľ spoločnosti Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Andrea Zborovjanová Mgr. 39 učiteľka ÚSVIT

Volebný obvod č. 9 - Snina (3)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Ján Bajus   42 predseda humanitárnej organizácie Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Jaroslav Beňatinský Ing. 36 učiteľ - SOŠ Humenné; majiteľ autoškoly Beno PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Erik Cap Mgr. 36 učiteľ Nezávislý kandidát
Dušan Cicko   60 SZČO Nezávislý kandidát
Marek Čornanič Ing. 35 strojár 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
Pavol Diňa   50 športový tréner Strana moderného Slovenska
Dušan Hančarik Ing. 48 SZČO Slovenská národná strana
Ján Holinka   46 starosta Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Jozef Homza MUDr. 40 lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Peter Karľa PhDr. 47 SZČO Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Lukáš Kira   32 robotník ÚSVIT
Ján Kočan   36 vodič SAD Komunistická strana Slovenska
Miroslav Kulik JUDr. 58 konateľ spoločnosti Komunistická strana Slovenska
Michal Lukša Mgr., MBA 51 poslanec NR SR SMER - sociálna demokracia
Marek Malinič   39 SZČO Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Jozef Marinič   25 študent Slovenská ľudová strana
Milan Marinič Ing. 51 nezamestnaný Slovenská ľudová strana
Marián Nemčišin Mgr. 41 živnostník NÁŠ KRAJ
Jaroslav Regec Ing. 50 lesný inžinier Nezávislý kandidát
Jozef Savka Ing. 60 dôstojník vo výslužbe Slovenská národná strana
Nadežda Sirková Mgr. 52 starostka obce SMER - sociálna demokracia
Juraj Skrip Mgr. 42 učiteľ - riaditeľ školy Nezávislý kandidát
Jasmina Staruchová   48 manager Komunistická strana Slovenska
Ján Vajda   57 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Marta Varchoľaková   38 robotníčka Zelení-Strana národnej prosperity

Volebný obvod č. 10 - Stará Ľubovňa (4)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Jozef Abrahamovský Mgr. 43 starosta Nezávislý kandidát
Anna Aftanasová JUDr. 53 právnička Nezávislý kandidát
Mikuláš Benko   65 dôchodca Komunistická strana Slovenska
Michal Biganič PaedDr. 55 primátor mesta SMER - sociálna demokracia
Peter Bizovský MUDr., MPH 57 riaditeľ nemocnice SMER - sociálna demokracia
Jozef Bravis   26 SZČO PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Michal Didik   38 starosta obce Nezávislý kandidát
Ondrej Dragošek   59 nástrojár Slovenská národná strana
Ľuboš Filiač MUDr. 29 lekár Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Pavol Gurega Ing. 56 ekonóm Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Václav Homišan Ing. 60 konateľ spoločnosti Komunistická strana Slovenska
Ján Jakubiansky Mgr. 41 SZČO Slovenská národná strana
Valent Jaržembovský RNDr. 63 dôchodca Nezávislý kandidát
Juraj Jedinák Ing. 52 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Jozef Kandráč Ing. 58 ekonóm Nezávislý kandidát
Mária Lekešová   57 živnostníčka NÁŠ KRAJ
Michal Marhefka Mgr. 26 prednosta úradu Nezávislý kandidát
František Orlovský MUDr. 51 lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Radoslav Plučinský Ing. 33 riaditeľ oblasti Slovenská národná strana
Eva Repková   38 konateľka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ján Sivuľka PaedDr. 51 riaditeľ ZUŠ Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Peter Sokol Ing. 54 prednosta SMER - sociálna demokracia
Vladimír Šipoš   50 SZČO PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Milan Šoltýs   57 živnostník Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Jozef Vasilík JUDr. 40 policajt, manažér Nezávislý kandidát
Anna Vírová   49 pracovníčka obecného úradu Magnificat Slovakia
Peter Žemba   45 starosta obce Nezávislý kandidát
Vladimír Živčák   55 náčelník mestskej polície Slovenská ľudová strana

Volebný obvod č. 11 - Stropkov (2)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Bohuš Antoš   34 živnostník PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Alexandra Bodnárová   35 manažérka Zelení-Strana národnej prosperity
Milan Bzdil Ing. 34 ekonóm Nezávislý kandidát
Emanuel Čonka   22 študent Strana Rómskej únie na Slovensku
Juraj Drozd   71 hutník ÚSVIT
Milan Ďurica   66 dôchodca Slovenská národná strana
Mária Flešárová Ing., PhD. 36 SZČO Slovenská národná strana
Anna Husáková   21 zdravotná asistentka Strana Rómskej únie na Slovensku
Martin Jakubov MUDr. 43 lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Eduard Kočiš Mgr. 31 sociálny pracovník Národ a Spravodlivosť - naša strana
Marek Manduľa Ing. 39 ekonóm Strana občianskej ľavice
Peter Obrimčák MUDr. 53 lekár SMER - sociálna demokracia
Pavol Šmajda   56 majster NÁŠ KRAJ
Alfonz Veselý Mgr. 44 štátny zamestnanec SMER - sociálna demokracia

Volebný obvod č. 12 - Svidník (3)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Milan Cocuľa Ing. 49 technik SMER - sociálna demokracia
Cyril Dudáš   56 živnostník Slovenská národná strana
Ivan Džupin Ing. 53 lesný inžinier NÁŠ KRAJ
Marián Geci Ing. 43 živnostník Slovenská ľudová strana
Michal Gondek Ing. 56 strojný inžinier Nezávislý kandidát
Ján Holodňák Ing. 49 primátor Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Vladimír Kaliňák Mgr. 46 špeciálny pedagóg Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Ivan Kimák Ing. 56 konateľ firmy Komunistická strana Slovenska
Michal Kolesár   55 starosta Nezávislý kandidát
Mária Ľos - Božiková   58 podnikateľka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Mikuláš Mašlej   56 starosta obce Lúčka Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Peter Pilip   48 podnikateľ SMER - sociálna demokracia
Peter Revický Ing. 32 manažér Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ján Rubis Mgr. 52 politológ SMER - sociálna demokracia
Viktor Varchola   28 obchodný zástupca Nezávislý kandidát
Ján Vook PhDr. 32 pedagóg Nezávislý kandidát
Ján Zoščák   57 úradník ÚSVIT
Jozef Žák RNDr. 37 podnikateľ NÁŠ KRAJ
Jozef Žižák Bc. 32 študent Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)

Volebný obvod č. 13 - Vranov nad Topľou (6)

Meno Priezvisko Titul Vek Povolanie Voleb. koalícia / strana
Vincent Antoš   60 živnostník Komunistická strana Slovenska
Marta Baniková Bc. 57 referentka PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Pavel Bašista   59 starosta obce Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Jozef Berta Ing. 46 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Lukáš Bičej MUDr. 30 lekár Koalícia občanov Slovenska
Dávid Capik   22 študent VŠ Slovenská národná strana
Marek Cerula Mgr. 36 pedagóg Slovenská národná strana
Ján Čižik   59 zootechnik PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Pavol Drobný Ing. 47 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Michal Džuka   60 elektrotechnik Strana občianskej ľavice
Jozef Džurdženík   47 živnostník Slovenská národná strana
Marek Fedor MUDr., Ing. 50 lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Miroslav Gešper   33 referent Nezávislý kandidát
Dušan Haľko   60 invalidný dôchodca Slovenská národná strana
Miroslav Hlavatý   20 nezamestnaný Slovenská ľudová strana
Ladislav Hromada Mgr. 58 riaditeľ spoločnosti Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Peter Jacko Mgr. 27 nezamestnaný EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
Ján Jevín Ing. 43 živnostník Slovenská národná strana
Alfonz Kaliaš Mgr. 49 manažér RKC Strana Rómskej únie na Slovensku
Miroslav Kaliaš   35 podnikateľ Strana rómskej koalície - SRK
Radovan Kapraľ Mgr. 32 projektový manažér Koalícia občanov Slovenska
Jozef Karchňák   49 automechanik ÚSVIT
Ján Katriňák   35 podnikateľ Strana rómskej koalície - SRK
Marián Kerčák   42 starosta Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Anton Korba Ing. 58 manažér Nezávislý kandidát
Rastislav Košalko   33 predajca nových automobilov Koalícia občanov Slovenska
Matúš Krajňák   27 nezamestnaný Slovenská ľudová strana
Juraj Kuročka MUDr. 60 lekár SMER - sociálna demokracia
Mária Kurovská PhDr. 46 stredoškolská učiteľka Národ a Spravodlivosť - naša strana
Ondrej Kurovský   45 stavebný majster Ľudová strana Naše Slovensko
Eva Lenková Mgr. 53 špeciálny pedagóg Národ a Spravodlivosť - naša strana
Ľubomír Lukič Ing. 47 riaditeľ ÚP SMER - sociálna demokracia
Ján Macuga   57 robotník EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
Milan Madura   47 strojník Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Jaroslav Makatúra Mgr. 47 starosta obce SMER - sociálna demokracia
Jozef Mihalčin Ing. 54 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Marek Molčan MUDr. 43 očný lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Dušan Molek Ing. 50 zástupca primátora SMER - sociálna demokracia
Michal Mudrák Ing. 59 strojný inžinier Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Dušan Ondič   63 technik NÁŠ KRAJ
Peter Ondko   47 technik Nezávislý kandidát
Monika Palková   40 krajčírka Zelení-Strana národnej prosperity
Jaroslav Pasternák   50 majster OV Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Anton Pavúk Ing. 57 projektant Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Marcela Pčolinská Mgr. 60 starostka Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
Ľubomír Pidany Ing. 50 podnikateľ Slovenská ľudová strana
Ján Popaďak MUDr., PhD. 40 lekár PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Igor Pribula MVDr. 51 veterinárny lekár Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD
Ján Ragan Ing. 44 primátor SMER - sociálna demokracia
Milan Reich   73 elektrotechnik Koalícia občanov Slovenska
Emília Rujaková   53 technik Slovenská ľudová strana
Tomáš Sabovík Mgr. 70 dôchodca Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
Paulína Sopková PhDr. 37 sociálna pracovníčka Národ a Spravodlivosť - naša strana
Štefan Straka Mgr. 53 starosta obce Komunistická strana Slovenska
Ján Šimko MUDr. 64 lekár Národ a Spravodlivosť - naša strana
Pavol Štefanko   45 technik EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
Jozef Tomašik   49 živnostník Slovenská národná strana
Miroslava Urbanová Mgr. 31 učiteľka Národ a Spravodlivosť - naša strana
Helena Vancáková   56 účtovníčka PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ; 99 % - občiansky hlas
Gabriel Vilcega Mgr. 27 historik Národ a Spravodlivosť - naša strana
Pavol Zajac Ing. 46 poslanec NR SR Kresťanskodemokratické hnutie; Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana; MOST - HÍD

Najčítanejšie články