VIDEO jedného z najemotívnejších činov roka: Bezdomovec len čumel, čo pre neho spravili študenti! | Topky.sk
Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

VIDEO jedného z najemotívnejších činov roka: Bezdomovec len čumel, čo pre neho spravili študenti!

Muž bez domova, ktorého prekvapili nemeckí študenti
Muž bez domova, ktorého prekvapili nemeckí študenti
Zdroj: Foto: youtube
31.07.2014 20:15

BERLÍN - Partia mladých študentov sa rozhodla pre netradičný čin. Video, ktoré nakrútili, je svedectvom šľachetnosti a záujmu o osud druhých. V snahe pomôcť mužovi, ktorý sa ocitol na ulici, si trojica kamarátov sadla vedľa neho na chodník. To, čo nasledovalo potom, stojí za to.


Na ulici v nemeckom Berlíne sedí bezdomovec. Bezduchý pohľad a zúfalstvo sa dá čítať z jeho tváre. Odrazu sa pri ňom pristaví mladík a prosí ho, či by mu muž nepožičal vedro. Je prekvapený, no vedro požičia. Študent si na ulici sadne tesne vedľa neho a na požičané biele vedro začne bubnovať.

Po chvíli prichádza k mladíkovi kamarát, ktorý sa tiež usadí vedľa muža bez domova. Pridá sa k bubnujúcemu priateľovi, začne hrať na gitare a spievať. Ku chlapcom prichádza dievčina a pripojí sa k dvojici. Trio milých študentov položí pred seba klobúk, do ktorého hádžu pristavení ľudia peniaze.

Všetko sleduje prekvapený bezdomovec, ktorý nechápe, čo sa deje. Keď kamaráti skončia, vyzbierané peniaze darujú bezdomovcovi a s príjemným pocitom, že mu pomohli, odchádzajú. Srdečné gesto ocenia všetci prítomní veľkým potleskom.

Pozrite si dojemné video, ktoré doteraz vzhliadlo už viac ako šesť miliónov ľudí.


Nástroje k článkuZDROJ: mišFoto a
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články