Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho farmára majú všetci v zuboch! | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho farmára majú všetci v zuboch!

Stano Madzík
Stano Madzík
03.11.2017 13:30

ORAVA - Návrat Stana Madzíka na markizácky salaš bez pochýb potešil Evu Zelníkovú. Ostatní farmári však takí nadšení nie sú, hoci mu opätovné zapojenie sa do šou bolo umožnené až po ich hlasovaní.


Stano Mazdík sa musel s markizáckou Farmou rozlúčiť kvôli problémom s rukami. Neskôr sa však do hry vrátil – po tom, čo ostatní súťažiaci odhlasovali, že mu návrat umožnia. 

Mnohí to však evidentne už oľutovali. „Stano si o sebe myslí veľa a dáva to pocítiť ľuďom okolo seba a ľudia to pociťujú dosť. Mne je to jedno, ale iných to trápi a proste nemajú ho radi,” prezradila Ivana Auxtová. 

Neskôr pri debate so sluhami Jankou a Šimonom vo svojich vyjadreniach ešte pritvrdila. „To vidím, ako ide cez mŕtvoly. Dobreže po nás nestúpa, aby Evka mohla prejsť po čistom,” povedala. Podľa slov ďalších farmárov je východniar arogantný a nerobí na statku dobrú atmosféru. Či sluha Šimon v tejto situácii uvažuje, že si Stana vezme do duelu, sa dozviete dnes večer na Markíze. 


Galéria

Stano Madzík Ivana Auxtová prezradila, že Ivana Auxtová debatovala so Šimon Néma ide do Stano Madzík a Eva Stano Madzík Stano Madzík

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články