Paródia Kvetky Horváthovej: Takto sa farmári zabávali na adresu známej moderátorky! | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Paródia Kvetky Horváthovej: Takto sa farmári zabávali na adresu známej moderátorky!

Kvetka Horváthová
Kvetka Horváthová, Zdroj: TV MARKÍZA
07.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! O mimoriadnu dávku zábavy na Farme sa postarali odhodlanci, ktorí sa svojimi „hereckými“ výkonmi snažili imitovať moderátorku Kvetku Horváthovú (40). K dobrej paródii nesmeli chýbať kostýmy, či osvedčené hlášky, ktorými sa známa markizáčka pred farmármi prezentuje. Nuž, odvaha im rozhodne nechýba!


Odľahlý markizácky statok dnes privíta vzácnu návštevu. K aktuálnej zostave osadníkov sa totiž na istý čas pripojí úradujúci kráľ a víťaz ôsmej série nekompromisnej reality šou - Miro Povec. Pri tejto príležitosti usporiadali farmári poriadny žúr, ktorý sa niesol v znamení zábavy a mimoriadne úsmevných situácií.


Zrútená farmárka skončila v depresiách: Užialená a so silami na dne!


Bránice televíznych divákov bezpochyby pošteklí najmä paródia moderátorky Kvetky Horváthovej. „Bola zábava, napodobňovali sme Kvetku, tak veľa ľudí sa tu zabavilo a bolo super. Zatiaľ, čo farmári vraveli, tak najlepší večer na Farme!“ nevedel si vynachváliť skvelú párty na Farme Maťo.

Spokojnosť a nadšenie z dobrej oslavy neskrývala ani rázna farmárka Jana, ktorá bola tiež jednou z autoriek zábavnej paródie. My sme sa chceli ukázať, že sme dobrá partia, že sa vieme zabaviť. Len ma mrzí, že ak to uvidí Kvetka, tak tá si pomyslí, že nám...“ dodala s úsmevom blondínka.

Najnovšiu epizódu Farmy si môžete pozrieť už dnes večer na Markíze.

Odvážlivci na Farme takto parodovali známu moderátorku Kvetku Horváthovú.
Paródia Kvetky Horváthovej: Takto
Zdroj: TV MARKÍZA

Pobavila vás paródia odvážnych farmárov?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 653Galéria

Kvetka Horváthová Odvážlivci na Farme takto Aj farmárka Jana sa Kvetku Horváthovú imitovala aj K aktuálnej zostave osadníkov

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články