Demitrov výstroj nemal ani škrabanec: Vytiahli ho z trosiek lietadla smrti! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Demitrov výstroj nemal ani škrabanec: Vytiahli ho z trosiek lietadla smrti!

V troskách našli Demitrov výstroj
V troskách našli Demitrov výstroj
13.09.2011 12:58

BRATISLAVA - Neuveriteľná náhoda? Výstroj Pavla Demitru († 36), ktorý spolu so svojím hokejovým tímom Lokomotiv Jaroslavľ a členmi posádky, zahynul pri stredajšom leteckom nešťastí, sa ako jediný zachoval nepoškodený.


Pre denník Plus jeden deň túto správu dnes potvrdil akcionár Dukly Trenčín. „Je to tak. Túto informáciu som sa dozvedel z Ruska. Je to neuveriteľné, že je úplne nepoškodený, tak ako ho naložili aj do lietadla,“  uviedol Viliam Ružička, ktorý bol v nedeľu po telo Pavla Demitru v Moskve.

Pietna rozlúčka so zosnulým kapitánom našej hokejovej reprezentácie sa uskutoční vo štvrtok o 15:00 na hokejovom štadióne v Trenčíne. Štadión bude otvorený od 10:00.

Pri havárii na letisku Tunošna zahynul prakticky celý tím hokejového klubu Lokomotiv Jaroslavľ vrátane troch českých hokejistov Jána Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka. Rus Alexander Galimov († 26), ktorý bezprostredný pád lietadla prežil, po piatich dňoch svoj zápas o život v moskovskej nemocnici prehral. Nažive tak zostal iba člen posádky Alexander Sizov, ktorý iba nedávno nadobudol vedomie.

Stretli ste sa s Paľom Demitrom osobne? Odfotili ste sa s ním alebo ste s hokejovou legendou zažili neopakovateľný zážitok? Pošlite nám Vaše zážitky a fotografie na tipy@topky.sk alebo ako MMS a SMS na číslo 0904 117 346.


Galéria

V troskách našli Demitrov V troskách našli Demitrov Pavol Demitra Letecká nehoda ruského lietadla Letecká nehoda ruského lietadla

Nástroje k článkuZDROJ: sz, Plus jeden deň
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články