Sobota6. december 2025, meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz

Muž obvinený z vraždy tehotnej ženy v Partizánskom skončil vo väzbe: Sudca rozhodol o útekovej a preventívnej väzbe

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Getty Images)

TRENČÍN - Sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Trenčín vzal v utorok muža obvineného z vraždy tehotnej ženy v Partizánskom do väzby. Odôvodnil to takzvanou útekovou aj preventívnou väzbou. Rozhodnutie nie je právoplatné, obvinený a jeho obhajca podali sťažnosť. Uviedol to hovorca Krajského súdu v Trenčíne Roman Tarabus.

Návrh na vzatie obvineného J. H. z vraždy tehotnej ženy v Partizánskom do väzby podal prokurátor Krajskej prokuratúry v Trenčíne z dôvodov tzv. útekovej a preventívnej väzby.

Obvinený je stíhaný pre obzvlášť závažný zločin vraždy v časti dokonaný a v časti spáchaný v štádiu pokusu. Muž podľa polície v sobotu (30. 8.) zastrelil v Partizánskom 20-ročnú tehotnú ženu, zranenia spôsobil i jej 38-ročnému priateľovi. Policajti ho na základe intenzívneho pátrania zadržali ešte v sobotu, v zmysle zákona ho obmedzili na osobnej slobode a po vykonaní procesných úkonov ho umiestnili v cele policajného zaistenia.

Viac o téme: ObvinenýTehotná ženaPartizánskeOkresný súd TrenčínPreventívna väzba
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu