Štvrtok18. apríl 2024, meniny má Valér, zajtra Jela

Polícia zverejnila zábery vážnej dopravnej nehody! FOTO zdemolovaného auta naháňa hrôzu: TOMUTO úseku sa vyhnite

Ilustračné foto Zobraziť galériu (6)
Ilustračné foto (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj)

RUŽOMBEROK - Žilinskí policajti na sociálnej sieti informovali o vážnej dopravnej nehode na ceste I/18 Černová - Ružomberok. Cesta je momentálne uzavretá. Polícia žiada všetkých vodičov o trpezlivosť a rešpektovanie pokynov polície.

Aktualizované 18:50 

Zrážku s nákladným autom na ceste prvej triedy neďaleko Černovej pri Ružomberku v pondelok neprežil 64-ročný vodič osobného auta. Jeho spolujazdkyňu previezli do nemocnice. Potvrdila žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.K nehode došlo v poobedňajších hodinách. Šefčíková uviedla, že 64-ročný vodič osobného auta značky Nissan z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k stretu s nákladným autom.

"Pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodič nákladného motorového vozidla bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom," konkretizovala hovorkyňa.

Spolujazdkyňu z osobného auta si prevzala do starostlivosti posádka leteckých záchranárov. Ako informovali na sociálnej sieti, žena utrpela vážne poranenia viacerých častí tela s poruchou vedomia. Záchranári jej na mieste poskytli neodkladné zdravotné ošetrenie, zabezpečili základné životné funkcie a po preložení na palubu ju s polytraumou a v umelom spánku letecky previezli do Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku.Cesta bola na nevyhnutný čas uzavretá. Ďalšie okolnosti a príčiny nehody sú podľa Šefčíkovej predmetom aktuálneho vyšetrovania.


achívne video

Polícia zverejnila autentické video: Takto sa stala tragédia, pri ktorej zomrel 14-ročný chlapec (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj)

Správu budeme aktualizovať.

Polícia zverejnila zábery vážnej
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj)

Polícia zverejnila zábery vážnej
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj)

Viac o téme: CestaDopravná nehodaUzavretieRužombezok
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu