Nedeľa10. december 2023, meniny má Radúz, zajtra Hilda

Hrôza vo vlaku: FOTO Tento cudzinec brutálne zaútočil na vlakvedúcu! Päsťami ju bil do hlavy, kým nespadla

(Zdroj: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj)

BRATISLAVA - Obvineniu z trestného činu výtržníctva čelí čelí 26-ročný Rakúšan. Muž bez cestovného lístka fyzicky zaútočil v noci vlakvedúcu vo vlaku smerujúcom do Dunajskej Stredy. Informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Ženu napadol údermi päsťami do hlavy, na čo spadla na zem. Muž v agresívnom správaní pokračoval aj voči ostatným cestujúcim," priblížil Szeiff.

 

NOČNÁ DRÁMA VO VLAKU – AGRESÍVNY MUŽ FYZICKY NAPADOL VLAKVEDÚCU, OHROZOVAL CESTUJÚCICH A NAKONIEC UTIEKOL VĎAKA...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Monday, September 4, 2023

Po zavolaní na linku tiesňového volania vlak zastavil na stanici v Podunajských Biskupiciach a muž z vlaku utiekol. Policajnej hliadke sa ho podarilo vypátrať na Dvojkrížnej ulici. Muž následne na policajtov fyzicky zaútočil. Tým sa ho však podarilo spacifikovať aj za použitia donucovacích prostriedkov.

Muža bez dokladov totožnosti eskortovali na policajné oddelenie. Tam zistili nielen jeho totožnosť, ale aj to, že má celkovo 46 záznamov o trestnej činnosti, napríklad krádež, lúpež, útok na úradnú osobu, vydieranie či nebezpečné vyhrážanie. Dychová skúška u muža alkohol nepotvrdila. Obvinený skončil v cele policajného zaistenia.

Viac o téme: VlakObvinenie RakúšanNapadnutie
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu