Pondelok2. október 2023, meniny má Levoslav, zajtra Stela

Majerský sa utrhol z reťaze: Predseda KDH si zapózoval s davmi jasajúcich ľudí! S manželkou to teda poriadne roztočili

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: Archív Milan Majerský )

BRATISLAVA – Predseda KDH Milan Majerský si víkend v Bratislave nepochybne užíval plnými dúškami. Aktuálny župan Prešovského kraja si už krátko pred obedom brúsil zuby na svojich oponentov v relácii TA3 V politike. Ako sa však ukázalo, politické debaty preňho neboli jediným cieľom návštevy hlavného mesta. Neprešlo ani desať hodín a pred Majerského očami sa objavili davy. Takúto reakciu by ste nečakali.

archívne video

Depeche Mode v Aténach, 2. video

Líder strany KDH sa za svoje záľuby rozhodne nehanbí a inak tomu nebolo ani na štadióne v Bratislave, kde si to s manželkou rozhodne užili. Natriasali s tisíckami ďalších ľudí a o zábavu sa im nepostaral nik iný, ako legendárna hudobná skupina Depeche Mode.

Majerský sa utrhol z
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Archív Milan Majerský )

Koncert hudobných kráľov osemdesiatych rokov do hlavného mesta prilákal tisíce fanúšikov. Rytmu hudby napokon neodolal ani Majerský a nedeľný večer s manželkou strávil pri zvukoch legendárnych skladieb ako Enjoy The Silence alebo Personal Jesus.

Majerský sa utrhol z
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Archív Milan Majerský )

Predseda KDH však kráča s dobou a na túto nezabudnuteľnú udalosť tak bude spomínať aj vďaka selfíčkam, ktorými rozhodne nešetril. Po jeho boku nemohla chýbať ani manželka Miriam Lexmann, ktorá stranu KDH už tretí rok zastupuje v Európskom parlamente. Pri nadchádzajúcich parlamentných voľbách asi neostáva nič iné, než niekedy poriadne vypustiť paru.

Majerský sa utrhol z
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TASR/Pavol Zachar)

Viac o téme: BratislavaKDHMilan MajerskýMajerskýKoncertDepeche ModeMiriam LexmannLexmann
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu