Sobota, 10. jún 2023. Meniny má Margaréta, Gréta, zajtra Jesika.

VIDEO Bratislavská polícia vyšetruje vykradnutie bankomatu: Verejnosť žiada o pomoc

Policajné pásky na Nobelovej ulici spôsobili rozruch: Polícia prešetruje kuriózny prípad.Galéria fotiek (3)
Policajné pásky na Nobelovej ulici spôsobili rozruch: Polícia prešetruje kuriózny prípad.
Zdroj: Topky/ Maarty

BRATISLAVA - Bratislavská polícia pátra po páchateľoch, ktorí v piatok (19. 5.) poškodili a vykradli bankomat na Nobelovej ulici v Bratislave. Verejnosť žiada o kamerové záznamy z motorových vozidiel. Na spoluprácu vyzýva tiež prípadných svedkov, ktorí mohli vidieť páchateľov. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Jana Šimunková.


"Krajská kriminálka žiada vodičov, ktorí disponujú kamerovými záznamami z motorových vozidiel a prechádzali v piatok v čase od 1.00 h do 5.00 h po Nobelovej, Odborárskej, Račianskej alebo Vajnorskej ulici, aby nás kontaktovali na linke 158 alebo formou súkromnej správy na stránke Polícia SR - Bratislavský kraj," uviedla hovorkyňa.

Polícia žiada o informácie tiež osoby, ktoré sa nachádzali v piatok v čase približne o 3.00 h na lávke vedúcej ponad železničnú trať, prípadne v blízkosti Železničnej stanice Bratislava Predmestie, okolo ktorej páchatelia prechádzali. Páchatelia výbušným systémom poškodili predajňu potravín a bankomat. Z bankomatu ukradli hotovosť približne vo výške 50.000 eur.

VIDEO Bratislavská polícia vyšetruje
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Topky/ Maarty

 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články