Streda, 5. október 2022. Meniny má Viera, zajtra Natália.

Opitý taxikár si sadol za volant: Narazil do dvoch áut a značky, v nemocnici neskôr zomrel!

Vodič taxislužby bol prevezený na ošetrenie do nemocnice, kde mu zistili ďalšie zranenie a preto ho hospitalizovali.Galéria fotiek (2)
Vodič taxislužby bol prevezený na ošetrenie do nemocnice, kde mu zistili ďalšie zranenie a preto ho hospitalizovali.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

POPRAD - Päťdesiatštyri ročný muž prišiel o život pri nehode na popradskej ceste, ku ktorej došlo v piatok (12. 8.) večer. Popradčan viedol v čase voľna vozidlo taxi služby, v dychu mal v prepočte 1,88 promile alkoholu. Informuje o tom prešovská krajská polícia na sociálnej sieti.


Pri výjazde z kruhového objazdu prešiel do protismeru a narazil do prvého auta a dopravnej značky. "Pokračoval v jazde niekoľko metrov, opäť prešiel do protismeru a narazil do druhého auta. To sa následne odrazilo do zaparkovaného auta, ktoré potom narazilo do ďalšieho zaparkovaného auta," vysvetľuje polícia.

Vodič taxislužby bol prevezený
Galéria fotiek (2)
Vodič taxislužby bol prevezený na ošetrenie do nemocnice, kde mu zistili ďalšie zranenie a preto ho hospitalizovali.
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

Vodič taxislužby bol prevezený na ošetrenie do nemocnice, kde mu zistili ďalšie zranenie a preto ho hospitalizovali. V noci utrpeným zraneniam podľa polície podľahol. Pri nehode sa ďalšie dve osoby zranili ľahko. Polícia v súvislosti s uvedenom dopravnou nehodou začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články