Pondelok4. december 2023, meniny má Barbora, Barbara, zajtra Oto

Ostrá výmena názorov v Malackách: Po nehode dvoch áut sa vodiči pohádali, jeden z miesta ušiel

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj)

BRATISLAVA - V Malackách sa v utorok (7.6.) podvečer zrazili dve autá. Vodiči sa pohádali a malo dôjsť aj k bitke. Jeden z vodičov z miesta nehody ušiel. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

"Podľa doterajších informácií malo na Záhoráckej ulici v smere na Veľké Leváre dôjsť k zrážke dvoch vozidiel, ktoré po približne 100 metroch od zrážky zastavili pri krajnici," opisuje Szeiff. Pokračuje, že jeden z vodičov po konflikte ostal na mieste a druhý odišiel preč. Na miesto vyslali hliadku Pohotovostnej motorizovanej jednotky, ktorá vozidlo spozorovala zaparkované pred jedným z domov v obci Závod. "Na mieste sa policajti skontaktovali s vodičom, ktorý daný incident potvrdil a priznal sa, že bol jeden z jeho účastníkov," povedal Szeiff.

 

Z DOPRAVNEJ NEHODY UTIEKOL🏃‍♂️ PMJČKÁRI SA S NÍM PRIŠLI POROZPRÁVAŤ K NEMU DOMOV👮‍♂️ ✅Včera (07.06.2022) došlo krátko...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Wednesday, June 8, 2022

Z dôvodu podozrenia z viacerých protiprávnych skutkov muža podľa Szeiffa zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie. Ako dodal hovorca, vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe, ako aj vyšetrovaním presných okolností incidentu sa v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách.

Viac o téme: NehodaHádkaBitkaPolícia Malacky
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu