Sobota9. december 2023, meniny má Izabela, zajtra Radúz

Obrovská explózia vo výrobnej hale v Malackách: Zasahovali desiatky hasičov! Na miesto udalosti prišiel minister vnútra

Záchranné zložky zasahujú pri explózii vo výrobnej hale v Malackách.
Záchranné zložky zasahujú pri explózii vo výrobnej hale v Malackách. (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj)

BRATISLAVA - Polícia a záchranné zložky zasahujú pri explózii, ku ktorej došlo krátko po 21.00 h v priestoroch výrobnej haly na Priemyselnej ulici v Malackách. Informuje o tom bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

"Podľa doterajších informácii k zraneniu osôb nemalo dôjsť," uviedla polícia. O prípadných obmedzeniach v doprave bude verejnosť informovať.

 

Explózia s následným požiarom v hale na drevovýrobu v Malackách Hasiči momentálne zasahujú pri požiari vo výrobnej hale...

Posted by Hasičský a záchranný zbor on Monday, May 16, 2022

Prezídium Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) priblížilo, že k výbuchu došlo v hale na drevovýrobu. "Na mieste sú profesionálni hasiči z Malaciek a dobrovoľní hasiči zo Stupavy a Plaveckého Štvrtku. Požiar sa snažia dostať pod kontrolu pomocou desiatich cisterien a výškovej techniky," priblížilo. Nevylúčilo vyslanie ďalších síl a prostriedkov.

 

❗NOČNÁ EXPLÓZIA V MALACKÁCH❗ AUTENTICKÉ ZÁBERY Z MIESTA ➡️Policajti ako aj ostatné záchranné zložky aj naďalej zasahujú...

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Monday, May 16, 2022

Na miesto udalosti ide aj minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO). Informovala o tom jeho hovorkyňa Zuzana Eliášová.

Primátor Malaciek Juraj Říha na sociálnej sieti upokojuje verejnosť, že nie je zaznamenaný chemický únik, ktorý by predstavoval riziko pre obyvateľov. "Ak by k tomu prišlo, využijeme naše vnútorné mechanizmy varovania," uistil. Informoval takisto, že do Malaciek presunú kontrolné chemické laboratórium, ktoré bude z preventívnych dôvodov monitorovať ovzdušie.

Viac o téme: VýbuchExplóziaVýrobná halaPolícia Malacky
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu