Utorok, 31. január 2023. Meniny má Emil, zajtra Tatiana, Táňa.

Obrovský smútok v rodine Lipšica: Na Veľkonočný pondelok prišiel o svoju milovanú osobu!

Lipšic sa rozlúčil s vlastným otcom práve počas Veľkonočného pondelka.Galéria fotiek (1)
Lipšic sa rozlúčil s vlastným otcom práve počas Veľkonočného pondelka.
Zdroj: archív D.L., Topky/Maarty

BRATISLAVA - Známy advokát, právnik bývalý minister a súčasný špeciálny prokurátor má za sebou asi najhoršiu Veľkú noc svojho života. Práve na Veľkonočný pondelok sa totiž musel navždy rozlúčiť so svojím vlastným otcom. Svoj veľký žiaľ popísal v niekoľkých riadkoch.


Zatiaľ čo ostatní prežívali sviatočné chvíle Veľkonočného pondelka, v rodine špeciálneho prokurátora Lipšica nastala veľká depresia a smútok. Z rodiny sa totiž navždy odobral lekár a otec Daniela Lipšica, ktorý mu bol vždy vzorom.

Obidvaja rodičia boli lekármi

Lipšic aj prezradil, čomu a akej profesii sa jeho otec venoval. "Keď som bol v politike a potom v advokácii, tak som často cestoval po celom Slovensku. Nikdy nezabudnem na stretnutia - celkom náhodné - keď za mnou prišli neznámi ľudia, ktorí mi povedali, že boli pacientmi mojho otca alebo mojej mamy," spomína Lipšic, ktorý sa lúči s otcom.

 

ODPOČÍVAJ V POKOJI OTEC Keď som bol v politike a potom v advokácii, tak som často cestoval po celom Slovensku. Nikdy...

Posted by Daniel Lipšic on Monday, April 18, 2022

Špeciálny prokurátor dodal, že odchod otca prišiel ešte v pondelok podvečer. "Včera podvečer odišiel k nášmu Pánovi moj otec. Výnimočný lekár a spravodlivý muž. Budeš nám veľmi chýbať. Nech Ti náš Pán dá večné odpočinutie," dodal Lipšic, ktorý pridal viacero záberov jeho otca spolu s manželkou a s deťmi.

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články