Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

NDS uzavrie jazdný pás na Gagarinovej ulici: Čiastočne aj pás diaľnice D1 pri Prešove

Ilustračné fotoGaléria fotiek (1)
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images

BRATISLAVA - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) uzavrie od piatka (3. 12.) od 22.00 h obidva jazdné pruhy ľavého jazdného pásu diaľnice D1 na úrovni križovatky Bratislava - Gagarinova v smere na Prístavný most do Petržalky. Informovala o tom hovorkyňa NDS Eva Žgravčáková.


Priblížila, že dôvodom je obnova vozovky pri mostnom závere. "Doprava bude vedená v pripájacom pruhu popri pracovisku, pričom obmedzenie na diaľnici D1 bude realizované v nevyhnutnom rozsahu pred a za predmetným mostným záverom," doplnila NDS. Obmedzenie potrvá do soboty (4. 12.) do 23.59 h.

Čiastočne uzavrie aj pás diaľnice D1 pri Prešove

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) čiastočne uzavrie pravý jazdný pás diaľnice D1 za výjazdom Široké v smere do Prešova. Dôvodom je oprava vozovky pri mostnom závere. Informovala o tom hovorkyňa NDS Eva Žgravčáková.

Obmedzenie potrvá v piatok (3. 12.) od 7.00 do 18.00 h. "Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu popri pracovisku, pričom obmedzenie na diaľnici D1 bude realizované v nevyhnutnom rozsahu pred a za predmetným mostným záverom," uviedla Žgravčáková.

Viac o téme:
ZDROJ: TASR Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články