Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

TOTÁLNA drzosť! Muž si v Bratislave fotí dvere bytov: Polícia žiada verejnosť o pomoc, nepoznáte ho?

Zdroj: FB / Polícia SR - Bratislavský kraj
12.10.2021 23:00

BRATISLAVA – tak tomu sa povie vrchol absolútnej drzosti. Reč je o mladíkovi, ktorý si veselo pobehuje po bytovkách v bratislavskej mestskej časti a popri tom si fotí dvere a cylindrické vložky bytov. Polícia sa teraz obracia s prosbou na verejnosť – nepoznáte muža vo videu?


Video sa začína celkom nevinne. Je na ňom vidieť mladý muž, ktorý sa pohybuje po schodisku. Následne sa ten istý muž, už s kapucňou na hlave a rúškom na tvári objavi s telefónom v ruke, pričom je jasne vidieť, že si fotí či natáča vchod do bytu. To však zrejme nevedel, že ho pri tom natáča kamera umiestnená v „kukátku“ dverí.

Podľa polície nejde o ojedinelý prípad.Policajti Okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave III sa v súvislosti s objasňovaním viacerých prípadov majetkovej trestnej činnosti obracajú na verejnosť, so žiadosťou o stotožnenie neznámeho muža,“ informovali na sociálnej sieti s tým, že daný muž sa v priebehu niekoľkých dní pohyboval po chodbe jednej bytovky, kde si na telefón natáčal dvere a cylindrické vložky do bytov.V prípade ak disponujete informácie k mužovi na nižšie uvedenom videu, môžete nám ich poskytnúť telefonicky na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak spraviť formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj,“ uzavrel policajti.  

 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/PH
VIDEO:FB / Polícia SR - Bratislavský kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články