Štvrtok, 21. október 2021. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Pri Lozorne sa zrazili dve autá a autobus: Cesta je neprejazdná

Polícia SR
Polícia SR
Zdroj: SITA/Marek Mrviš
14.10.2021 05:49

BRATISLAVA - Na ceste medzi Lozornom a Plaveckým Štvrtkom odstraňujú vo štvrtok ráno nehodu dvoch áut a autobusu. Úsek medzi obcami je neprejazdný, policajti odkláňajú dopravu. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.


"Dnes krátko pred 6.00 h došlo na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Plavecký štvrtok k dopravnej nehode, ktorej účastníkmi boli dve motorové vozidlá a autobus. Podľa doterajších informácií jedno z vozidiel predbiehalo autobus, pričom následne došlo k zrážke s vozidlom idúcim v protismere. V dôsledku zrážky utrpeli celkovo tri osoby ľahké zranenia, k zraneniu osôb cestujúcich v autobuse nedošlo," priblížil Szeiff.

Policajti odkláňajú dopravu v tomto úseku v smere od Malaciek do Bratislavy v smere na Plavecký Štvrtok. "Vodičov v tejto súvislosti vyzývame, aby na prejazd využili alternatívnu trasu a riadili sa pokynmi polície," doplnil hovorca.

Cestu medzi obcami Lozorno a Plavecký Štvrtok krátko pred 10.00 h sprejazdnili. Úsek bol neprejazdný pre nehodu autobusu a dvoch áut. Bratislavskí policajti o tom informujú na sociálnej sieti.
 


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články