Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Tak toto ste ešte nevideli: Minister Ján Budaj oslávil svoje meniny na FOTO polonahý a ... s medveďom!

Budaj má spoločnú fotografiu s medveďom!
Budaj má spoločnú fotografiu s medveďom!
Zdroj: Topky/Vlado Anjel, Gettyimages.com
25.06.2021 09:54

BRATISLAVA - V politickom živote na Slovensku sa bežne stretávame s rôznymi bizarnými situáciami, pri ktorých aj priemerný človek len krúti hlavou, no toto sa určite nevidí každý deň. Minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO) je známy svojim ekologickým cítením a vo svetle osláv vlastných menín to chcel aj patrične osláviť. Na sociálnu sieť totiž zavesil takú koláž, pri ktorej sa mnohým vybaví aj ruský prezident Vladimír Putin.


Fotka je citlivou témou aj v súvislosti s aktuálnymi útokmi medveďov na obyvateľstvo, no na zjavnej fotomontáži robí s medveďom Budaj niečo úplne opačné - objíma sa s ním! K fotografii doložil aj poďakovanie za blahoželania k meninám.

Tak toto ste ešte
Zdroj: Facebook/Jan Budaj

Niektorí komentujúci ostali ako obarení

Pod množstvom komentárov od gratulantov sa však sypali aj rozpačité reakcie na túto fotomontáž, pričom viacerí si spomenuli aj na slávnu internetovú fotografiu ruského prezidenta Vladimíra Putina jazdiacom na medveďovi. Boli však aj takí, ktorí sa len jednoducho pýtali "Prečo?".

Niektorí dokonca odmietali uveriť, že ide o autentický krok ministra na svojom vlastnom účte na sociálnej sieti Facebook. "Ako buď Vám niekto hackol stránku, alebo keď nie, tak treba vyhľadať odbornú pomoc," adresovali ministrovi aj takéto ostré slová niektorí kritici. 

Tak toto ste ešte
Zdroj: Facebook/Jan Budaj

Archívne video


Galéria

Budaj má spoločnú fotografiu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Topky/Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články