Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Po tragédii vo výťahu zomrela aj ťažko zranená mamička (†25): Polícia prípad intenzívne vyšetruje

Tragédia v Bratislave
Tragédia v Bratislave
Zdroj: Topky/Ján Zemiar
14.05.2021 12:00

BRATISLAVA – Smutná správa! Mladá mamička, ktorá po zaseknutí sa výťahu prišla o svojho trojtýždňového syna, zomrela v nemocnici. Polícia ešte nezistila, čo bolo príčinou zaseknutia výťahu.


Tragédia v jednom z bratislavských panelákov otriasla Slovenskom. Mladej žene s batoľaťom sa stala osudnou jazda vo výťahu. „Dnes v čase o 15.45 h sme prijali oznámenie o zaseknutí osôb vo výťahu v jednom z obytných domov na Legionárskej ulici v Bratislave. V dôsledku tejto tragickej udalosti malo dôjsť k úmrtiu maloletého dieťaťa a k ťažkým zraneniam ženy,“ spresnila v nedeľu krajská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.

Po tragédii vo výťahu
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Ženu s ťažkými zraneniami transportovali do nemocnice. Portál Tvnoviny.sk dnes, bohužiaľ, informoval, že svoj boj o život prehrala. Údajne mala mnohopočetné zranenia hlavy, tiež hrudníka.

Po tragédii vo výťahu
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Čo sa stalo?

Doteraz nie je jasné, čo sa v deň tragédie vlastne odohralo. Hasiči spresnili, že po ich príchode bola medzi výťahom a výťahovou šachtou zaseknutá osoba, pričom vo výťahu sa nachádzalo zranené batoľa, ktoré odovzdali do starostlivosti záchranárov. Nešťastiu malo predchádzať rozbehnutie výťahu aj napriek tomu, že dvere neboli zavreté.  

„Bratislavská polícia na prípade intenzívne pracuje. Vzhľadom na citlivosť danej veci nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ dodala polícia.


Galéria

Tragédia v Bratislave Tragédia v Bratislave

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: Topky/Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články