°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Zasneženú krajinu si užíva aj prezidentka: Romantická FOTO s Rizmanom!

Prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka Zuzana Čaputová
Zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová
17.01.2021 13:09

BRATISLAVA - Aj prezidentka Zuzana Čaputová si potrebuje občas užiť voľné chvíľe. Na sociálnej sieti zverejnila fotografie z romantickej prechádzky v Malých Karpatoch.


Prezidentka Zuzana Čaputová už nejaký čas tvorí pár s Jurajom Rizmanom. Zdá sa, že dvojica je stále zaľúbená a prežíva skutočne nádherné obdobie. Dôkazom sú aj fotografie, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. Na nich vidno, ako si užívajú romantickú prechádzku zasneženými Malými Karpatmi. 

Exkluzívne odhalenie: Prezidentka Čaputová je opäť zaľúbená. Vieme, kto je šťastný muž po jej boku!

"Dnes to boli krásne potulky zasneženými Malými Karpatmi. Prajem vám všetkým pekný víkend!" napísala prezidentka k fotografiám. 

Prezidentka Zuzana Čaputová
Zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová

Prezidentka Zuzana Čaputová
Zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová

Prezidentka a Juraj Rizman tvoria pár minimálne od mája minulého roka. Rizmana verejnosť pozná ako občianskeho aktivistu a tvár Greenpeace. Čaputovej pomáhal pri pezinskej skládke. Potom spolu pracovali aj v občianskom združení Via iuris.

Po zvolení Čaputovej sa Rizman stal jedným z jej poradcov, venoval sa oblasti životného prostredia. Po tom, čo sa ich pracovný vzťah zmenil a stali sa partnermi v súkromí, v Prezidentskom paláci dal výpoveď. V súčasnosti pracuje v kancelárii podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu (Za ľudí).


Galéria

Prezidentka Zuzana Čaputová Prezidentka Zuzana Čaputová Prezidentka Zuzana Čaputová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články