°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Remišová to povedala na plné ústa: Toto talianske manželstvo Matoviča a Sulíka sa musí zmeniť, pýta si rady!

Veronika Remišová tiež povedala svoje ku vzťahu Sulíka s Matovičom.
Veronika Remišová tiež povedala svoje ku vzťahu Sulíka s Matovičom.
Zdroj: Topky/Maarty, Vlado Anjel
14.01.2021 17:00

BRATISLAVA - Už to ďalej nemohla počúvať a musela do celej situácie zasiahnuť. Reč je o vicepremiérke pre regionálny rozvoj, investície a informatizáciu Veronike Remišovej (Za ľudí). Tá sa totiž po prestrelkách medzi šéfmi koaličných OĽaNO a SaS už nedokáže len tak nečinne prizerať a povedala svoje. Vzťah premiéra Igora Matoviča a Richarda Sulíka prirovnala k talianskemu manželstvu.


Remišová takto označila ich vzťah hneď po tom, ako prišlo na medializáciu nahrávky z vlády. "Už je naozaj únavné neustále riešiť konflikt medzi OĽaNO a SaS a ich talianske manželstvo," uviedla v statuse na sociálnej sieti Remišová.

To isté dookola

Vicepremiérku aktuálna situácia nielen že mrzí, ale už aj unavuje. "Na vláde, na koaličnej rade, v parlamente, v médiách. Kto, kedy, ako čo povedal, kto bol prvý, či reakcia bola primeraná alebo nie... A tak stále dokola. Na vláde ja i ministerka spravodlivosti Mária Kolíková riešime agendu, za ktorú sme zodpovedné, a plníme sľuby, ktoré sme dali voličom," vysvetľuje vicepremiérka.

Veronika Remišová
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Priame rezorty strana nemá, no má vraj riešenia

Remišová hovorí, že v prípade koronakrízy síce strana Za ľudí nemá priamo zodpovedné riadiace rezorty, no nikdy vraj nemlčia. "Prinášame návrhy a riešenia. Pred tým, ako zaujmeme náš postoj, chceme poznať všetky fakty. Veľmi pozorne počúvame odborníkov a som presvedčená, že pri rozhodovaní treba vždy vziať do úvahy ich návrhy," dodáva Remišová.

Úsilie údajne zatienil konflikt lídrov koalície

"Ale toto všetko zaniká v konflikte medzi našimi partnermi, médiá prirodzene viac zaujímajú ich hádky. Stokrát som sa im snažila dohovoriť. Neviete poradiť, ako tých dvoch pánov upokojiť?" uzavrela.

Remišová to povedala na
Zdroj: Facebook/Veronika Remišová


Galéria

Veronika Remišová tiež povedala Veronika Remišová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články