°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Vodiči hazardéri: FOTO Jeden pretekal na mokrej ceste, druhý sa predviedol na D1, ďalší ešte aj nafúkal

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: FB/Polícia SR
06.11.2020 19:00

BRATISLAVA – Rýchlostné limity im nič nehovoria. Vodiči, ktorých pokutovala polícia, si vozovku zmýlili s pretekárskou dráhou. Jeden z nich ešte aj nafúkal, a preto skončil v cele.


Na mokrej ceste šiel rýchlejšie o 64 km/h

Žilinskí dopravní policajti v stredu na obed zastavili 44-ročného vodiča, ktorý poriadne prekročil rýchlosť. Na ceste I/11 v Brodne uháňal až o 64 km/h rýchlejšie než mal. „Na úseku s maximálnou povolenou rýchlosťou 90 km/h išiel rýchlosťou 154 km/h,“ spresnili ochrancovia zákona.

Vodiči hazardéri: FOTO Jeden
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

Nameraný zo smeru letisko

Cestu s letiskovou dráhou si zrejme zmýlil šofér volkswagenu, ktorého bratislavskí dopravní policajti namerali v priebehu uplynulých dní na diaľnici D1.

Čítajte aj: Pirát na luxusnom bentley šiel ako formula: VIDEO Diaľničná puma mu bola v pätách!

Cestný pirát šiel v smere od letiska na Prístavný most 165 km/h. Maximálnu dovolenú rýchlosť prekročil o 75 km/h. Policajti mu naparili najvyššiu možnú pokutu. „Vodičovi bola za tento priestupok uložená bloková pokuta vo výške 800 eur,“ uviedli muži zákona.

Vodiči hazardéri: FOTO Jeden
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Prekročil rýchlosť a ešte k tomu aj nafúkal

Štyridsaťročný Levočan 1. novembra prekročil rýchlostný limit v obci o 24 km/h. Po tom, ako ho zastavila hliadka, absolvoval dychovú skúšku na alkohol. Nafúkal takmer dve promile.

Vodiči hazardéri: FOTO Jeden
Zdroj: FB/Polícia SR - Prešovský kraj

„Vodič bol zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bol povereným príslušníkom Okresného dopravného inšpektorátu v Poprade obvinený z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ informovala polícia.


Galéria

Ilustračné foto Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články