Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

FOTO Tuningový zraz sa zmenil na horor: Auto narazilo do stromu, zasahoval aj vrtuľník

Príčinu nehody polícia vyšetruje
Príčinu nehody polícia vyšetruje
Zdroj: Facebook - Polícia Slovenskej republiky
08.08.2020 15:52

TREBIŠOV – K nárazu vozidla do stromu došlo v sobotu počas tuningového zrazu v Trebišove. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.


"Vodič utrpel vážne zranenia a bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice. Príčina nehody je vyšetrovaná," uviedla polícia.

Príčinu nehody polícia vyšetruje
Zdroj: Facebook - Polícia Slovenskej republiky

Polícia začala trestné stíhanie

V súvislosti s dopravnou nehodou, ku ktorej došlo v sobotu počas tuningového zrazu v Trebišove polícia začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jaroslav Ličák.

"30-ročný vodič z okresu Košice-okolie viedol upravené osobné motorové vozidlo značky Škoda bez evidenčného čísla počas motoristického podujatia po ceste na letisku v Trebišove. Z nezistených príčin zišiel s vozidlom mimo cestu, narazil do stromu nachádzajúceho sa napravo vedľa cesty v smere jazdy a následne do ďalšieho stromu, pričom došlo k prevráteniu vozidla," uviedol Ličák s tým, že podľa predbežnej lekárskej správy muž pri náraze utrpel viaceré zranenia.


Galéria

Príčinu nehody polícia vyšetruje Príčinu nehody polícia vyšetruje Príčinu nehody polícia vyšetruje Príčinu nehody polícia vyšetruje Príčinu nehody polícia vyšetruje

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články