Streda21. február 2024, meniny má Eleonóra, zajtra Etela

AKTUÁLNE Obrovská dopravná uzávera v Bratislave sa nekoná: Mrazivý dôvod, kosila smrť!

Uzávera sa odkladá Zobraziť galériu (4)
Uzávera sa odkladá (Zdroj: HaZZ)

BRATISLAVA - Uzavretie zjazdov z Prístavného mosta z bratislavskej Petržalky v smere na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu sa odkladá. Dôvodom je vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok popoludní. Zahynula pri nej jedna osoba. Okolnosti sú mrazivé.

Správu o odklade uzávery priniesla hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová. "Konzorcium D4R7 mesto informovalo, že v dôsledku vážnej dopravnej nehody termín uzávery zjazdov z Prístavného mosta z Petržalky v smere na Bajkalskú ulicu a v smere na Slovnaftskú ulicu odkladá," uviedla Rajčanová s tým, že o novom termíne bude konzorcium informovať.

Hrozivá dopravná nehoda

Podľa našich informácií pôvodné plány zmarila tragická dopravná nehoda, ktorá sa odohrala vo štvrtok v popoludňajších hodinách na diaľnici D2 v smere z Maďarska do Bratislavy. 

AKTUÁLNE Obrovská dopravná uzávera
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: HaZZ)

Polícia priblížila, že vodič kamióna mal na 74. kilometri diaľnice zraziť pracovníka, ktorý na uvedenom mieste zabezpečoval údržbu vodorovného dopravného značenia.

Muž zrážku neprežil. Na mieste zasahovalo 9 hasičov s dvomi kusmi techniky. Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom objasňovania. Viac sa dočítate tu.

AKTUÁLNE Obrovská dopravná uzávera
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: HaZZ)

Bratislavu čaká ťažká skúška

V hlavnom meste mali pôvodne od piatkovej polnoci uzavrieť zjazdy z Prístavného mosta z Petržalky v smere na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu.

AKTUÁLNE Obrovská dopravná uzávera
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: reprofoto:d4r7.com)

Uzávera je súčasťou prác D4R7 na výstavbe mimoúrovňovej križovatky Prievoz a na rekonštrukcii existujúceho mostného telesa na križovatke.

Obchádzková trasa pre automobilovú dopravu i linky mestskej hromadnej dopravy má viesť cez Most Apollo, Košickú a Prievozskú ulicu. Predpokladaný termín znovuotvorenia zjazdov je stanovený na 31. marca 2021. Chcete vedieť podrobnosti? Nájdete ich v tomto článku.

Viac o téme: NehodaUzáveraBratislavaPrístavný most
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu