Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

PRÁVE TERAZ Tragická nehoda na D2: Desivé okolnosti! Pracovník nemal šancu, vrazil do neho kamión

Zdroj: HaZZ
06.08.2020 13:59

BRATISLAVA - Záchranné zložky v týchto chvíľach zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa odohrala na diaľnici D2 v smere z Maďarska do Bratislavy. Prvotné informácie hovorili o dopravnej nehode dvoch dodávkových vozidiel a jedného kamióna. Ukázalo sa, že okolnosti sú omnoho desivejšie.


K nešťastiu došlo v popoludňajších hodinách na 74. kilometri diaľnice D2 v smere do Bratislavy. Podľa polície vodič kamióna zrazil pracovníka, ktorý na uvedenom mieste zabezpečoval údržbu vodorovného dopravného značenia. 

"Muž utrpel pri zrážke zranenia nezlučiteľné so životom. Vykonaná dychová skúška u vodiča požitie alkoholických nápojov vylúčila," doplnili ochrancovia zákona.

PRÁVE TERAZ Tragická nehoda
Zdroj: HaZZ

Hasiči už vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. "Na mieste udalosti zasahuje 9 príslušníkov s 2 kusmi techniky," dodalo Prezídium HaZZ.

PRÁVE TERAZ Tragická nehoda
Zdroj: HaZZ

V dôsledku nehody úsekom momentálne neprejdete, je úplne neprejazdný. Odklon dopravy bude realizovaný už na území Maďarska.

PRÁVE TERAZ Tragická nehoda
Zdroj: HaZZ

Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom objasňovania. Správu budeme aktualizovať.

Úsek je čiastočne prejazdný

Diaľnica D2 v smere od Maďarska do Bratislavy, kde vo štvrtok došlo k vážnej dopravnej nehode, je čiastočne prejazdná. Úsek je momentálne prejazdný v ľavom jazdnom pruhu. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články