Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

FOTO Polícia obvinila dvojicu mužov: Mali zapáliť dvere na byte v Novom Meste nad Váhom

Polícia obvinila mužov, ktorí mali zapáliť dvere na byte v Novom Meste nad Váhom
Polícia obvinila mužov, ktorí mali zapáliť dvere na byte v Novom Meste nad Váhom
Zdroj: KR PZ v Trenčíne
25.05.2020 13:09

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili dvojicu Novomešťanov zo zločinu všeobecného ohrozenia a prečinu poškodzovania cudzej veci. Viackrát súdne trestaní muži mali vo štvrtok (21. 5.) úmyselne zapáliť vchodové dvere bytu v bytovom dome v Novom Meste nad Váhom.


Ako informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, jeden z obvinených mal vo večerných hodinách porozlievať benzín pred bytom a následne ho zapáliť. Požiar zachvátil vchodové dvere bytu a jeho zariadenie. Došlo tiež k zadymeniu spoločných častí bytového domu.

Polícia obvinila mužov, ktorí
Zdroj: KR PZ v Trenčíne

„Požiar si vyžiadal okamžitý zásah hasičov a následnú evakuáciu 19 obyvateľov obytného domu, bezprostredne bol ohrozený ich život, zdravie a majetok. Pri požiari sa našťastie nikto z evakuovaných osôb ani žiaden obyvateľ bytovky nezranil. Zranenie s doteraz neurčenou dobou liečenia utrpel muž, ktorý mal požiar založiť,“ priblížil Kudlička.

Polícia obvinila mužov, ktorí
Zdroj: KR PZ v Trenčíne

Ako dodal, na dverách a v byte spôsobil požiar celkovú škodu asi 1000 eur, škodu na bytovom dome a spoločných priestoroch zatiaľ nevyčíslili.


Galéria

Polícia obvinila mužov, ktorí Polícia obvinila mužov, ktorí Polícia obvinila mužov, ktorí

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články