°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Hollywoodsky pár Douglas a Zeta-Jones na Slovensku: FOTO Spoločnosť im robil známy boháč

Zdroj: FB/x-bionic sphere
05.08.2019 12:15

BRATISLAVA - Nedeľná návšteva hollywoodskeho hereckého páru neunikla ani zďaleka pozornosti Slovákov. Tí, ktorí sa zúčastnili parkúrových pretekov v známom areáli v Šamoríne, mali možnosť zahliadnuť medzi hosťami aj Michaela Douglasa s jeho manželkou Catherine Zeta-Jones. Dvojicu neskôr privítal v Bratislave aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák.


Hviezdnou návštevou sa včera pochválil na sociálnej sieti aj športový a oddychový areál v Šamoríne, kde sa jazdecké podujatie konalo. "Dnešné veľkolepé GRAND PRIX si z tribún užili aj Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones," uvádza sa v popise ku zverejneným fotografiám.

Hollywoodsky pár Douglas a
Zdroj: FB/x-bionic sphere

Hollywoodsky pár Douglas a
Zdroj: FB/x-bionic sphere

Hollywoodskym manželom robil spoločnosť zakladateľ areálu, známy podnikateľ a finančník Mario Hoffman. Podľa záberov sa dá súdiť, že dvojici sa na podujatí páčilo a užívali si ho plnými dúškami.

Netradičnou návštevou sa však pochválil aj niekto iný. A to ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí, ktoré informovalo o tom, že herecký pár privítal aj rezort diplomacie v Bratislave. Napriek tomu, že dvojica bola na Slovensku súkromne, stretnutie s ministrom Miroslavom Lajčákom a jeho manželkou neodmietla.

Hollywoodsky pár Douglas a
Zdroj: mzv.sk

"Teším sa, že som mohol na pôde nášho rezortu nadviazať na náš minuloročný rozhovor v New Yorku," uviedol Lajčák po stretnutí, ktoré sa uskutočnilo v historických priestoroch Palugyayovho paláca. Rozprávali sa o aktuálnom dianí vo svete, odzbrojovaní, ochrane práv detí, ale aj o spoznávaní Slovenska.

Hollywoodsky pár Douglas a
Zdroj: mzv.sk

Ako šéf rezortu diplomacie povedal, s filmovou dvojicou sa zoznámil v New Yorku počas svojho pôsobenia vo funkcii predsedu 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN. "Michael Douglas je veľmi aktívnym mierovým veľvyslancom OSN, jeho angažovanosť je veľmi prínosná a rozhovor s ním inšpiratívny. Catherine Zeta-Jonesová je zase aktívna v charitatívnych organizáciách, ktoré sa venujú ochrane práv detí vo svete. Veľmi oceňujem angažovanosť známej hereckej dvojice," vysvetlil Lajčák.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články