Dohra prípadu zmiznutej mamičky Andrey: Za únosom má byť jej exmanžel, dostal 12 rokov basy | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Dohra prípadu zmiznutej mamičky Andrey: Za únosom má byť jej exmanžel, dostal 12 rokov basy

Andrea Vlčeková
Andrea Vlčeková
Zdroj: reprofoto tv markíza
23.11.2018 22:23

TRNAVA - Za zločin pozbavenia osobnej slobody formou účastníctva odsúdil dnes Okresný súd v Trnave na dvanásť rokov väzenia Miroslava Vlčeka, ktorý si podľa obžaloby objednal "zmiznutie" svojej exmanželky Andrey. Rozsudok nie je právoplatný, obžalovaný aj prokurátor sa proti nemu odvolali. Informovala hovorkyňa súdu Jana Kondákorová.


Andrea je nezvestná od 13. decembra 2016, keď ju dvaja muži na Ulici R. Dilonga v Hlohovci násilím vtiahli do osobného auta a odviezli na neznáme miesto.

Andrea Vlčeková je nezvestná
Zdroj: Polícia SR

Zmiznutie 35-ročnej exmanželky si podľa policajného vyšetrovania objednal Miroslav Vlček z pomsty za to, že proti nemu vypovedala ako svedok v prípadoch ekonomickej trestnej činnosti a za to, že spravovala majetok spoločnosti VK Invest Group, na ktorý si robil nárok.

Andrea Vlčeková je nezvestná
Zdroj: FB/A.D.

V kauze už boli zo zločinu pozbavenia osobnej slobody obvinené aj ďalšie tri osoby. Zatiaľ nie je jasné, čo sa s matkou dvoch detí stalo a ani to, či vôbec žije. Práve pre pokračujúce vyšetrovanie zločinu a z obavy o zdravie a život nezvestnej ženy bolo celé pojednávanie na Okresnom súde v Trnave neverejné.

Dohra prípadu zmiznutej mamičky
Zdroj: reprofoto tv markíza

Miroslava Vlčeka zadržali policajti pár dní po zmiznutí jeho bývalej manželky na Orave. Súd ho vzápätí vzal do väzby, kde je až dodnes. Podľa policajného vyšetrovania nebol vykonávateľom skutku, od ktorého je jeho bývalá manželka nezvestná, na jeho príprave sa však podieľal.


Galéria

Andrea Vlčeková Andrea Vlčeková je nezvestná Andrea Vlčeková je nezvestná

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články