Požiar drevenej chatky v Krásne nad Kysucou: FOTO V jej vnútri ležalo obhorené telo | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Požiar drevenej chatky v Krásne nad Kysucou: FOTO V jej vnútri ležalo obhorené telo

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
05.11.2018 15:25

KRÁSNO NAD KYSUCOU - Pri požiari drevenej chatky v Krásne nad Kysucou (okres Čadca) zahynula v sobotu (3.11.) jedna osoba. Informoval Marek Panák z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Žiline.


Požiar podľa neho ohlásili na Krajské operačné stredisko v Žiline pred pol deviatou večer. "K udalosti boli vyslaní hasiči z hasičskej stanice v Čadci s jedným kusom hasičskej techniky. Po príchode na miesto udalosti zistili, že požiarom je zasiahnutá jednoduchá drevená stavba, ktorá bola súčasťou vedľa stojaceho neobývaného rodinného domu. Požiar sa nachádzal v rozvinutej fáze horenia," uviedol Panák.

Požiar chatky v Krásne
Zdroj: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Žiline

Doplnil, že počas zásahu hasiči v spolupráci s členmi Dobrovoľného hasičského zboru Krásno nad Kysucou vykonávali hasiace práce z vonkajších priestorov objektu a zamedzili šíreniu požiaru. "Postupne rozoberali časti stavebných konštrukcií objektu, vyhľadávali skryté ohniská a požiar následne uhasili. Na požiarisku hasiči spolupracovali s príslušníkmi Policajného zboru. Príčina vzniku požiaru je momentálne v štádiu zisťovania," dodal Panák.

Požiar chatky v Krásne
Zdroj: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Žiline


Galéria

Ilustračné foto Požiar chatky v Krásne Požiar chatky v Krásne

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články