Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Paranormálny jav v parlamente: FOTO Kotlebovci cestujú v čase aj priestore

Natália Grausová a Rastislav Schlosár. Obaja mali byť podľa podpisov v parlamente.
Natália Grausová a Rastislav Schlosár. Obaja mali byť podľa podpisov v parlamente.
Zdroj: Foto: Ján Zemiar
25.05.2018 00:01

BRATISLAVA - Priniesli si praktiky zo školy? Poslanci strany ĽSNS mali vo štvrtok ťažkú voľbu. Opozícia odvolávala ministerku pôdohospodárstva Gabrielu Matečnú a v Pezinku sa konal súd so Stanislavom Mizíkom. Kotlebovci sa svoju dilemu rozhodli vyriešiť skutočne šalamúnsky a zúčastnili sa tak povinnej jazdy v parlamente a rovnako podporili aj svojho straníckeho kolegu v Pezinku.


Vo štvrtok odštartoval dlhoočakávaný proces s poslancom Ľudovej strany Naše Slovensko, Stanislavom Mizíkom. Ten čelí obžalobe pre zločin výroby extrémistických materiálov, zločin rozširovania extrémistických materiálov a prečin hanobenia národa, rasy a presvedčenia. Jeho stranícki kolegovia mali preto ťažké rozhodovanie.

Súdne pojednávanie s poslancom Stanislavom Mizíkom.
Paranormálny jav v parlamente:
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Chceli podporiť svojho kolegu, ale zároveň mali byť aj v parlamente, kde sa opozícia pokúšala o odvolanie ministerky pôdohospodárstva Gabriely Matečnej. Zvládli to však bravúrne a vyzerá to tak, že niektorí poslanci z ĽSNS boli na oboch miestach naraz. Na prezenčke NR SR majú totiž viacerí podpisy, čo by znamenalo, že sedia vo svojej práci v parlamente. Predsa však zvíťazila stranícka súdržnosť a väčšina podpísaných na prezenčke bola v rovnakej chvíli fyzicky v Pezinku na Špecializovanom súde na procese s Mizíkom.

Podpisy na prezenčnej listine
Podľa prezenčnej listiny boli
Zdroj: Vlado Anjel

Zastihnúť sa nám tam podarilo Natáliu Grausovú, Rastislava Schlosára, Jána Kecskésa, Petra Krupu, či Martina Kotlebu. Každý z menovaných bol pritom podľa svojho podpisu v rovnakej chvíli v Bratislave. Keď sme sa pýtali Grausovej, prečo nie je v parlamente, odpovedať odmietla. "Budem sa rozprávať len s profesionálmi," odbila nás.

Aj Peter Krupa bol podľa prezenčnej listiny v parlamente, fyzicky bol však v Pezinku na súdnom pojednávaní.
Paranormálny jav v parlamente:
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Natália Grausová sa k otázke, prečo nie je v parlamente, nevyjadrila.
Paranormálny jav v parlamente:
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Poslanci ĽSNS mali byť v parlamente, namiesto toho prišli podporiť svojho straníckeho kolegu na Špecializovaný súd do Pezinka.
Paranormálny jav v parlamente:
Zdroj: Foto: Ján Zemiar


Galéria

Natália Grausová a Rastislav Súdne pojednávanie s poslancom Podpisy na prezenčnej listine Aj Peter Krupa bol Natália Grausová sa k Poslanci ĽSNS mali byť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články